جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

تلاش رسانه ملی در استان بر پوشش برنامه های ماه محرم و هفته دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش رسانه ملی در استان بر پوشش برنامه های ماه محرم و هفته دفاع مقدس

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس گفت : همه امکانات این مرکز برای پوشش مناسبتهای پیش رو فراهم شده است .

مهران جلائی در نشست با کارکنان حوزه های صدا ، سیما و خبر و مدیران پشتیبانی مرکز با تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود : با توجه به همزمانی ماه محرم و هفته دفاع مقدس و برگزاری برنامه های مرتبط با این ایام همه باید در پوشش مناسب رسانه ای آن تلاش کنیم .

وی به برگزاری رژه نیروهای مسلح و همایش شیرخوارگان حسینی در روز جمعه اشاره کرد و گفت : برگزاری این مناسبتها و پوشش مناسب آن وظیفه اصلی رسانه ملی در استان است .

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس همچنین بر پوشش عزاداریها به ویژه عزاداریهای روز تاسوعا و عاشورا تأکید کرد و افزود : مردم ایران اسلامی به ویژه هموطنان هرمزگانی محرم را فرصتی مناسب برای ادای دین و ابراز عشق و ارادت به خاندان نبوت به ویژه حضرت اباعبدالله الحسین (ع) می دانند .

مهران جلائی گفت : مردم ایران همواره پیرو اهل بیت علیهم السلام هستند و این روحیه در هشت سال دفاع مقدس خود را نمایان ساخت .

گفتنی است همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و نخستین جمعه ماه محرم ؛ رژه نیروهای مسلح و همایش شیرخوارگان حسینی از رسانه استانی به صورت زنده پوشش داده می شود .