رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

تلاش رسانه ملی برای انعکاس فعالیتهای اقتصادی کشور در سال رونق تولید - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش رسانه ملی برای انعکاس فعالیتهای اقتصادی کشور در سال رونق تولید

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس گفت : رسانه ملی در سال رونق تولید برای انعکاس فعالیتهای اقتصادی به ویژه در استان هرمزگان همه تلاش خود را به کار گرفته است .

مهران جلائی عصر شنبه در نشست مشترک معاونان و مدیران رسانه استانی خلیج فارس با مدیران بنادر و دریانوردی هرمزگان که در مجتمع بندری شهید رجایی بندرعباس برگزار شد بر نقش و جایگاه بندر شهید رجایی در اقتصاد کشور تأکید کرد و افزود : فعالیتهای اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با توجه به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به اقتصاد ملی باید بیش از گذشته انعکاس داده شود .

وی با قدردانی از تلاش مدیران و کارکنان بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت : صدا و سیمای مرکز خلیج فارس آماده است همکاری خود را با اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان و پوشش فعالیتهای شبانه روزی این مجموعه بزرگ اقتصادی گسترش دهد .

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان هم در این نشست گفت : مجتمع بندری شهید رجایی دروازه طلایی اقتصاد ایران است و مجموعه بنادر هرمزگان بیش از ۶۰ درصد صادرات و واردات کشور را انجام می دهند .

الله مراد عفیفی پور افزود : تلاش شبانه روزی همکاران بنادر و دریانوردی هرمزگان ترخیص و تخلیه کالاهای اساسی کشور در کوتاهترین زمان است .

وی نقش رسانه ملی به ویژه صدا و سیمای مرکز خلیج فارس را در انعکاس فعالیتهای مجتمع بندری شهید رجایی و سایر بنادر استان ارزنده دانست و بر گسترش همکاریهای متقابل تأکید کرد .

در این نشست نشان دریانوردی از سوی مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان به مهران جلائی مدیر کل مرکز خلیج فارس اهدا شد .