سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

تفاضل گل بلای جان شهرداری بندرعباس - نمایش محتوای خبر

 

 

تفاضل گل بلای جان شهرداری بندرعباس

تیم فوتبال شهرداری بندرعباس با تساوی برابر شهرداری ماهشهر از صعود به جمع 12 تیم مرحله نهایی بازماند.

در هفته بیست و دوم و پایانی مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور و از گروه دو تیم شهرداری بندرعباس در خانه با تساوی یک یک مقابل همنام ماهشهری خود فرصت صعود به مرحله نهایی را از دست داد.

رضا قیالی برای تیم شهرداری بندرعباس در این دیدار گلزنی کرد.

نماینده بندرعباس در پایان مرحله مقدماتی این رقابتها با کسب 34 امتیاز و تفاضل گل کمتر از تیم داماش گیلان در جایگاه پنجم جدول رده بندی قرار گرفت.

از این گروه تیم های شهرداری کاشان ، شهرداری فومن ، شهرداری ماهشهر و داماش گیلان به مرحله نهایی این مسابقات راه یافتند.

پیش از این نیز تیم آلومینیوم هرمزگان که سابقه حضور در لیگ برتر کشور را در کارنامه داشت با شکست دو بر صفر مقابل کاسپین قزوین راهی لیگ سه کشور شد.

آلومینیوم در صورت یک تساوی هم در این هفته نیز میتوانست در رقابتها لیگ دسته دوم ماندگار شود اما مشکلات مالی و غیبت چند بازیکن اصلی خود این تیم را به دسته پایین تر فرستاد.

در پایان این پیکارها از گروه سوم تیم آلومینیوم هرمزگان با 25 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به کاسپین قزوین در جایگاه دهم قرار گرفت تا وداع تلخی با لیگ دو داشته باشد.

مرحله مقدماتی مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه های کشور در سه گروه دوازده تیمی برگزار شد که از هر گروه چهار تیم راهی مرحله دوم شدند.

سه تیم انتهای جدول هر گروه نیز به لیگ دسته سه سقوط کردند.

دوازده تیم راه یافته به مرحله دوم نیز در دو گروه شش تیمی با یکدیگر رقابت می کنند که در پایان تیم های نخست هر گروه به طور مستقیم به لیگ دسته اول صعود خواهند کرد.

تیم های دوم گروه نیز در مسابقه پلی آف به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف تیم سوم صعود کننده به لیگ دسته اول مشخص شود.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما