رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در هرمزگان - نمایش محتوای خبر

 

 

تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در هرمزگان

تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در هرمزگان

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت : با تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ، مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی استان برطرف می شود.

محمدعلی سلیمی افزود : با تصویب هیئت وزیران ، به منظور بررسی و تبادل نظر و هماهنگی برای حل و فصل مشکلات و موانع پیش روی واحدهای تولیدی ، مقرر شده کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در همه استان های کشور تشکیل شود و تاکنون شش جلسه آن در استان برگزار شده است.

وی گفت : این کارگروه اختلاف واحدهای تولیدی با دستگاههای اجرایی استان و مشکلات نیروی کار این واحدها را بررسی و برای تسریع تکمیل و راه اندازی طرح های نیمه تمام به این واحدها کمک می کند.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان افزود : بررسی علل رکود یا توقف واحدهای تولیدی ، بررسی موانع تولید و پیگیری برای رفع موانع مربوط به اشتغال با هماهنگی سازمان های مرتبط از دیگر وظایف این کارگروه است.

سلیمی گفت : تشکیل جلسه کارشناسی و طرح مشکل در کارگروه اصلی و اخذ مصوبه ها و ابلاغ آنها توسط دبیرخانه به دستگاه های مرتبط و در پایان پیگیری مصوبه ها و اعلام نتیجه به کارگروه اصلی ، فرآیند بررسی مشکل ها در این کارگروه است.

وی افزود : تلاش برای احیای واحدهای راکد گامی مهم در راستای جلوگیری از زیان دهی این واحدها به شمار می رود.

منبع : ایرنا