رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

تدارک صدا و سیمای خلیج فارس برای روز جهانی قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک صدا و سیمای خلیج فارس برای روز جهانی قدس

تدارک صدا و سیمای خلیج فارس برای روز جهانی قدس

همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس صدا و سیمای خلیج فارس ویژه برنامه های " روز اسلام و روز قدس " را تدارک دیده است.

" روز اسلام " عنوان ویژه برنامه رادیو خلیج فارس بمناسبت روزجهانی قدس است که در برگیرنده بخشهای مباحث کارشناسی ، ارتباط با ائمه جمعه استان ، گزارش راهپیمایی شهرستانهای استان ، پوشش راهپیمایی روز قدس شهرستان بندرعباس ، اطلاع رسانی مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرستانها ، ترانه و شعر با صدای شاعران استان و گفتگو با شخصیتهای برجسته در خصوص گرمیداشت روزجهانی قدس درسطح جهان اسلام است.

ویژه برنامه روز اسلام جمعه آخر ماه مبارک رمضان مصادف با روزجهانی قدس از ساعت 8:30 صبح تا پایان مراسم راهپیمایی به تهیه کنندگی الهام فتاحی و با همکاری مریم خواجه نژاد ، احمد رحیمی ، سهیل مهر ، مسعود جعفری و فاطمه ساحلی زادگان تقدیم علاقمندان می شود.

سیمای خلیج فارس نیز برای روز جهانی قدس و جمعه آخر ماه مبارک رمضان ویژه برنامه " روز قدس " را در نظر گرفته است که با دعوت از کارشناسان به بررسی ابعاد سیاسی ، اجتماعی روز جهانی قدس می پردازد.

مصاحبه با فرمانداران شهرستانهای استان ، گزارش مردمی ، نماهنگ ، خواننده ، پوشش مراسم روز قدس بصورت زنده از شهر بندرعباس و رتباط با محل راهپیمایی و ارتباط با شبکه های سراسری برای نمایش حضور با شکوه و گسترده مردم دریادل هرمزگان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از جمله آیتم های مختلف این ویژه برنامه است.

برنامه تلویزیونی روز قدس از ساعت 8:30 صبح به تهیه کنندگی عبدالمهدی ذوالفقارپور و علیرضا حمیدی زاده به صورت زنده از سیمای خلیج فارس بر روی آنتن می رود.

همچنین معاونت خبر مرکز خلیج فارس نیز در برنامه زنده گفتگوی خبری به موضوع قدس و اهمیت روز جهانی قدس می پردازد و انعکاس مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس و حضور پرشور مردم هرمزگان در شبکه های سراسری و پوشش مراسم راهیمایی در شهرستانهای استان از برنامه های پیش بینی شده  واحد خبر مرکز خلیج فارس برای گرامیداشت روز جهانی قدس خواهد بود .