رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

تحقق رسانه ای بیانیه گام دوم انقلاب ، محور تولیدات صدا و سیما - نمایش محتوای خبر

 

 

تحقق رسانه ای بیانیه گام دوم انقلاب ، محور تولیدات صدا و سیما

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس گفت : تحقق رسانه‌ای بیانیه گام دوم انقلاب یکی از مهم‌ترین محور‌های تولیدات صدا و سیمای مرکز خلیج فارس است.

مهران جلائی در نشست شورای سیاست گذاری و راهبردی مرکز خلیج فارس مه با حضور نماینده ولی فقیه در هرمزگان برگزار شد ، افزود : در بخش خبر تهیه گزارش‌ها با موضوع رونق تولید ، معرفی ظرفیت‌ها و رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم همراه با پاسخگویی مسئولان ، حفظ وحدت و پخش گزیده خطبه های نماز جمعه سراسر استان نیز در اولویت است .

وی گفت : تولید برنامه‌های فاخر در حوزه‌های صدا، سیما و فضای مجازی از دیگر برنامه‌های صدا و سیمای مرکز خلیج فارس است .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس افزود : در بخش موسیقی نیز تولیدات این بخش به بیش از ۱۵ قطعه موسیقی فاخر و ملی در سال افزایش یافته است .

جلائی گفت : برای نخستین بار دعای عرفه به صورت زنده از صدا و سیمای مرکز خلیج فارس پخش شد.

نماینده ولی فقیه در استان نیز در این نشست گفت : تببین بیانیه گام دوم انقلاب با گفتمان سازی اندیشه‌ها و افکار عمومی از مهم‌ترین وظایف رسانه ملی است .

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده افزود : رسانه ملی در هماهنگی افکار عمومی در مسیر گام دوم انقلاب و اهداف فرهنگی و اجتماعی نقش اساسی و کلیدی دارد .

وی گفت : رسانه ملی با پیام‌های عدالت خواهی، حقیقت جویی و عزت به جهانیان پیشگام تمام رسانه‌های دنیا است .

نماینده ولی فقیه در استان افزود : رسانه‌های معاند نظام در برابر رسانه‌ی قدرتمند صدا وسیما احساس ضعف و ناامیدی می‌کنند .

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده گفت : با تقویت رسانه ملی در عرصه‌های مختلف فرهنگی، هنری و اجتماعی دیگر هیچ رسانه‌ای نمی‌تواند با آن رقابت کند .

امام جمعه بندرعباس در بخش دیگر از سخنان خود به فرهنگ غنی مردم استان هرمزگان اشاره کرد و گفت : فرهنگ این استان علاوه بر تاثیر بر استان‌های همجوار از مرز‌ها نیز فراتر رفته است .

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده افزود : صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در خط مقدم جبهه تقابل و مبارزه فرهنگی در منطقه است و بهره گیری از نیرو‌های متخصص و بومی و نخبه استان و توجه به خرده فرهنگ‌ها و گویش‌های مختلف استان در جذب بیشتر مخاطب مؤثر است .

در ادامه این دیدار یک تابلو فرش از طرف مدیر کل صدا وسیمای مرکز خلیج فارس به نماینده ، ولی فقیه در استان اهدا شد .

در پایان این نشست نماینده، ولی فقیه در استان از صدا و سیمای مرکز خلیج فارس بازدید کرد .