رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

تجلیل از بازنشستگان صدا و سیمای خلیج فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از بازنشستگان صدا و سیمای خلیج فارس

آئین تکریم و تجلیل از بازنشستگان و پیشکسوتان صدا و سیمای مرکزخلیج فارس برگزارشد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در این آئین گفت : بازنشستگان گنجینه های مهم و گرانبهای سازمان هستند و تکریم و تجلیل از این عزیزان یکی از وظایف و رسالتهای مهم  سازمان است .

مهران جلائی افزود : بازنشستگان افرادی هستند که دوران گرانبهاترین سال های عمر خود را وقف خدمت و کار به مردم کرده و در راه توسعه ، پیشرفت و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی گام نهاده اند .

وی به مسایل و مشکلات مربوط به بازنشستگان اشاره کرد و گفت : پیگیری ، بررسی و یافتن راه حلهای مناسب برای مشکلات پیشکسوتان و بازنشستگان از مهمترین دغدغه های مدیران رسانه بوده وهست.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس افزود : در طول چند سال حضور و خدمت در مرکز خلیج فارس تمام تلاش خود را در حد توان بکار بسته تا مشکلات این عزیزان مرتفع کند.

مدیر خدمات اجتماعی و رفاهی اداره کل بازنشستگی سازمان نیز در این مراسم گفت : هویت سازمانی و کاری ما مرهون زحمات تک تک بازنشستگان است و ماهرچه داریم بواسطه زحمات وتلاش پیشکسوتان وبازنشستگان است.

صاحب افزود : امروز گرد هم آمده ایم تا با مرور خاطرات گذشته اعلام کنیم که فرزندان معنوی شما ، میراث دار و قدردان زحمات و تلاش شما بوده و خواهند بود.

وی در ادامه به سوالات و درخواستهای بازنشستگان مرکز پاسخ دادند و از عزم وتلاش اداره کل بازنشستگی سازمان برای پیگیری دغدغه ها و مسائل و مشکلات بازنشستگان رسانه استانی خبر داد.

در پایان این مراسم لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود به بازنشستگان مرکزخلیج فارس اهدائ شد .