رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

تأکید فرماندار رودان بر اجرای دقیق سرشماری - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید فرماندار رودان بر اجرای دقیق سرشماری

تأکید فرماندار رودان بر اجرای دقیق سرشماری

فرماندار رودان بر اجرای طرح سرشماری نفوس و مسکن از سوم مهر تأکید کرد و گفت : همه باید برای اجرای سریع و دقیق این طرح همکاری کنند .

محمودی در نشست شورای افزود : ادارات موظفند تا 10 مهر برای ثبت اطلاعات کارکنان خود در سامانه سرشماری اقدام کنند.

امام جمعه رودان هم بر برگزاری هرچه باشکوهتر جشن عید غدیر خم با مشارکت مردم تأکید کرد .

حجت الاسلام تاجزاد افزود : مسئولان نیز باید با چراغانی وآذین بندی شهر با مردم در برگزاری این جشن همراه و شریک شوند .

وی از فعالیت بازرسان اصناف برای برقراری تعادل قیمت ها در بازار قدردانی کرد و گفت : باید اقدامات بیشتری انجام شود تا قیمت ها همچنان متعادل باقی بماند .

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه رودان نیز گفت : نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت در مدارس ، برگزاری یادواره شهدای بخش جغین ، فراخوانی گردانها ، مانور آمادگی ، محفل انس با قرآن ، هم اندیشی فرماندهان و افتتاح طرحهای اقتصاد مقاومتی از برنامه های هفته دفاع مقدس در رودان است.

جلالی افزود : بازسازی واقعه غدیر نیز با حضور مردم بیکاه در این بخش برگزار می شود.

در این نشست رئیس اداره مسکن و شهرسازی رودان گفت : خانه های سازمانی کارمندان در این شهرستان نیازمند ساماندهی و مدیریت بهتر است.

امیرزاده افزود : با حمایت فرماندار به زودی تمام منازل سازمانی تعیین تکلیف می شوند و مطابق با قانون و زیر نظر شورای واگذاری ، در اختیار مدیران و متقاضیان دارای شرایط قرار می گیرد.

رحیم پور رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان رودان نیز با اشاره به ثبت نام بیش از 18 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در رودان، از ادارات خواست برای برگزاری بهتر جشن بازگشایی مدارس با آموزش و پرورش همکاری کنند .

منبع : خبرگزاری صدا و سیما