رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

تأکید امام جمعه بندرعباس بر گزینش فرد اصلح در انتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید امام جمعه بندرعباس بر گزینش فرد اصلح در انتخابات

امام جمعه بندرعباس گفت : اولویت انتخابات حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی و گزینش فرد اصلح برای پذیرفتن مسئولیت است.

آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه بندرعباس افزود : مشارکت مردم در تصمیم گیریها ، برنامه ریزیها و بودجه ریزیها از طریق انتخابات یکی از ویژگی های بارز جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت : مهمترین معیار استقلال و آزادی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، انتخابات است که در کشور ما محقق شده است.

امام جمعه بندرعباس انتخاب آگاهانه را زمینه رشد و ترقی بیشتر در جامعه اسلامی دانست و گزینش فرد اصلح را وظیفه مردم عنوان کرد.

آیت الله نعیم آبادی ؛ معلمی را ادامه راه انبیاء توصیف کرد و گفت : افراد متدین ، متعهد و متخصص از مدارس و دانشگاهها بر می خیزند که نتیجه تلاش معلمان و استادان است.

خطیب جمعه بندرعباس افزود : امروز مدارس کشور با رویکرد تربیت اسلامی اداره می شود و این از ثمرات تفکر استاد شهید مطهری است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به شعار امسال نقش و اهمیت کارگران را برای تحقق آن دو چندان دانست و گفت : برای تحقق اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال علاوه بر تلاش بیشتر کارگران، برنامه ریزی بهتر مسئولان هم نیاز است.

امام جمعه بندرعباس اعیاد شعبانیه بویژه سالروز ولادت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل (ع) را گرامی داشت و این روز را به پاسداران و جانبازان عزیز تبریک گفت.

در ابتدای خطبه های نماز جمعه امروز بندرعباس سردار مرتضی زارع فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه با تبریک هفته عقیدتی سیاسی سپاه گفت: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با توان افزایی تخصصی و تسلیحاتی به بصیرت افزایی و تزکیه نفس هم مشغولند و این دو خصیصه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را متمایز و سرافراز کرده است.