رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

تأکید امام جمعه بندرعباس بر مسئولیت پذیری مسئولان در کار - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید امام جمعه بندرعباس بر مسئولیت پذیری مسئولان در کار

تأکید امام جمعه بندرعباس بر مسئولیت پذیری مسئولان در کار

امام جمعه بندرعباس گفت : مسئولیت پذیری ، رعایت اخلاق و نگاه عمیق به تاریخ پر رمز و راز و افتخار آفرین نظام جمهوری اسلامی ایران باید در سرلوحه کار و عمل مسئولان کشور قرار بگیرد.

آیت الله نعیم آبادی امروز در خطبه های نماز جمعه بندرعباس با اشاره 26 مرداد و سالروز آغاز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی افزود : مسئولان کشور باید بدانند که چه خونهای پاکی برای حاکمیت نظام اسلامی به زمین ریخته شده است.

خطیب جمعه بندرعباس گفت : اکنون آزادگان ما باید به آنهایی که در کشور بی اخلاقی می کنند بگویند که ما نه برای رسیدن به قدرت بلکه برای دفاع از اسلام رنجها را به جان خریده ایم.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به اینکه در هر نظامی ممکن است انسانهای فاسد نیز وجود داشته باشد ، افزود : مردم نباید بی اخلاقی ها و فساد برخی از مدیران را به معنای بی اخلاقی در کل نظام جمهوری اسلامی ایران بدانند .

آیت الله نعیم آبادی گفت : اکنون باید بیش از گذشته قدر نعمتهای الهی و ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی ایران را بدانیم و برای تعالی این نظام پر افتخار تلاش کنیم .

خطیب جمعه بندرعباس در پایان با اشاره به 24 مرداد وتبریک سالروز ولادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) از همه مردم ایران خواست با الگوگیری از امام رئوف برای تحقق آرمان های الهی کوشا باشند.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما