رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

تأکید امام جمعه بندرعباس بر لزوم اجرای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید امام جمعه بندرعباس بر لزوم اجرای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب

تأکید امام جمعه بندرعباس بر لزوم اجرای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب

امام جمعه بندرعباس گفت : اجرای رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی برطرف شدن نگرانیها در جامعه است .

آیت الله نعیم آبادی در خطبه های نمازجمعه امروز بندرعباس افزود : ایجاد فرهنگ کار ، رعایت حقوق مردم از طرف مسئولان و شناخت ویژگی جنگ طلبی و خباثت آمریکا از مهمترین فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی که باید به آنها عمل شود.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت : آمریکا در دنیا به دنبال چپاول و ستمگری است و حقوق مردم برایش اهیمتی ندارد.

آیت الله نعیم آبادی افزود : حدود 4 هزار و 500 اتاق فکر در دنیا وجود دارد که 2 هزار و 700 اتاق متعلق به آمریکاست.

امام جمعه بندرعباس گفت : جنگ ، خونریزی و تحریم علیه کشورها در این اتاقهای فکر انجام می شود.

آیت الله نعیم آبادی افزود : تحریم علیه جمهوری اسلامی ایران ، مبارزه با عقاید مذهبی ملت ایران و ایجاد فساد در کشور از جمله برنامه های است که در اتاقهای فکر آمریکا انجام میشود.
نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت : آمریکا در این اتاقهای فکر خود به دنبال مذاکره با جمهوری اسلامی ایران نیست بلکه ایران را خطری بزرگ برای خود می داند.

آیت الله نعیم آبادی با اشاره به 17 مرداد روز خبرنگار گفت : استکبار جهانی و صهیونیست با تغییر اخبار به دنبال منافع خود هستند.

امام جمعه بندرعباس گفت : خبرنگاران کشور باید با اطلاع رسانی درست و دقیق در مسیر سالم سازی جامعه حرکت کنند و اخبار دروغ استکبار جهانی را به صورت شفاف و راست برای دنیا بر ملا کنند .

آیت الله نعیم آبادی با اشاره به روز حمایت از صنایع کوچک گفت : صنایع کوچک یعنی هرخانه باید به کارخانه کوچک تبدیل شود که دارای سود و منفعت برای جامعه است.

امام جمعه بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک ولادت حضرت معصومه (س) گفت : شناخت ویژگی های کریمه اهل بیت (ع) و الگو قرار دادن آن بزرگوار در زندگی از وظایف زنان است.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما