رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

تأکید امام جمعه بندرعباس بر جذب بیشتر مخاطب در صدا و سیما - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید امام جمعه بندرعباس بر جذب بیشتر مخاطب در صدا و سیما

تأکید امام جمعه بندرعباس بر جذب بیشتر مخاطب در صدا و سیما

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت : در این زمینه برنامه سازان و تهیه کنندکان باید برای جذب بیشتر مخاطب تلاش کنند .

آیت الله نعیم آبادی در دیدار مدیران ومعاونان صدا و سیمای مرکز خلیج فارس افزود : برنامه های صدا و سیما باید بیشتر برای آگاهی و بیان مسایل دینی و اجتماعی در جامعه باشد .

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به فرارسیدن سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد گفت : هدف و حرف دل مردم در این واقعه نشان دادن اسلام و چهره اصلی انقلاب بود .

آیت الله نعیم آبادی با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان بر تولید برنامه های متنوع ، شاد با حفظ محتوای معارف اسلامی تأکید کرد .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس نیز در این دیدار گفت : بر اساس نظر سنجی های انجام شده در بهار امسال مخاطبان برنامه های معنوی این مرکز 17 درصد افزایش داشته است .

مهران جلائی افزود : پخش مراسم جمع خوانی قرآن اهل سنت ، جمع خوانی قرآن در آستانه امامزاده سید مظفر (ع)، برنامه های ویژه سحرو افطار با حضور آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس و دیگر برنامه های معارفی درحوزه سیما و صدا از مهم ترین برنامه های امسال صداوسیمای مرکز خلیج فارس در ماه مبارک رمضان است .

منبع : خبرگزاری صدا و سیما