رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

تأکید استاندار هرمزگان بر نظارت دقیق بر طرحهای عمرانی - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید استاندار هرمزگان بر نظارت دقیق بر طرحهای عمرانی

تأکید استاندار هرمزگان بر نظارت دقیق بر طرحهای عمرانی

استاندار هرمزگان ضمن تاکید بر نظارت کافی و دقیق بر طرحهای عمرانی گفت : با توجه به شرایط آب و هوایی هرمزگان باید طرح های عمرانی این استان متناسب با شرایط این منطقه ساخته شود.

جاسم جادری در نشست شورای فنی هرمزگان افزود : نظارت بر اجرای طرحها اساس کار است و با نظارت مناسب نباید اجازه داد ، از مصالح غیراستاندارد در احداث طرحها استفاده شود.

وی تأکید کرد : در زمینه مسائل نظارتی و فنی پروژه ها باید دقت کافی صورت گیرد تا پروژه هایی با عمر مفید بالا احداث شود.

استاندار هرمزگان گفت : معاونت عمرانی استانداری وظیفه نظارت و بررسی طرحها را بر عهده دارد تا کیفیت کار طرحهای عمرانی ارتقا یابد.

رئیس شورای فنی هرمزگان با تاکید بر اینکه نظارت ها باید جدی و دقیق و بدون تعارف باشد ، افزود : در بحث کنترل ، نظارت و آموزش های فنی نیز باید بیشتر تلاش شود تا نتیجه کارها ارتقاء یابد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان نیز در این نشست گفت : در سال های گذشته مسئولیت دبیرخانه شورای فنی استان بر عهده استانداری بود اما در پی استقرار سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ها، مسئولیت دبیرخانه این شورا به سازمان مدیریت انتقال یافت.

صالح دریانورد با اشاره به شرح وظایف شورای فنی استان افزود : شورای فنی متشکل از مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط با مسائل عمرانی است و ساماندهی کارهای عمرانی در استان بر عهده این شورا قرار دارد.

منبع : ایرنا