جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

تأکید استاندار هرمزگان بر فعال شدن سازمانهای مردم نهاد در مبارزه با مواد مخدر - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید استاندار هرمزگان بر فعال شدن سازمانهای مردم نهاد در مبارزه با مواد مخدر

تأکید استاندار هرمزگان بر فعال شدن سازمانهای مردم نهاد در مبارزه با مواد مخدر

استاندارهرمزگان گفت : باید سازمانهای مردم نهاد در زمینه مبارزه با مواد مخدر فعال تر شده و با تشویق و در اختیار قرار دادن امکانات به این سازمان ها ، بخشی از اقدام ها را به آنها واگذار کرد.

جاسم جادری در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر هرمزگان افزود : هر چه بیشتر مردم و سمن ها را در امر مبارزه با مواد مخدر تشویق کنیم ، در کاهش آسیب های ناشی از مواد مخدر موفق بیشتری حاصل می شود.

وی گفت : اقدام های پیشگیرانه به شرطی که همزمان کاهش تقاضا وکاهش آسیب ها صورت گیرد ، نتیجه بخش است و این امور باید به صورت دائمی ادامه داشته باشد.

استاندار هرمزگان افزود : تمامی اقدام ها و سیاست گذاری ها در حوزه مبارزه با مواد مخدر بر عهده دستگاه های عضو شورای مواد مخدر است که با همفکری و مرور مشکل ، وارد کار اجرایی خواهیم شد.

جادری گفت : هرکدام از دستگاه های عضو باید با همکاری یکدیگر ، وظیفه خود در مبارزه با مواد مخدر را انجام دهند و از موازی کاری جلوگیری شود.

وی با تأکید بر اولویت قرار دادن متلاشی کردن شبکه ها وسرباندهای اصلی قاچاق مواد مخدر، بیان داشت: برخورد با خرده فروشان لازم است اما کار اصلی ما باید برخورد با سرباندهای اصلی قاچاق مواد مخدر باشد.

 منبع : ایرنا