رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

تأکید استاندار هرمزگان بر حضور گسترده مردم در انتخابات - صفحه محتوایی انتخابات

 

 

تأکید استاندار هرمزگان بر حضور گسترده مردم در انتخابات

استاندار هرمزگان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در تعیین سرنوشت و مسیر حرکت کشور در طول چهار سال آتی بسیار مهم برشمرد و گفت : مردم هرمزگان برای تعیین سرنوشت خود مشارکتی حداکثری در انتخابات داشته باشند.

جاسم جادری با دعوت از مردم هرمزگان برای حضوری با شکوه و حداکثری در انتخابات روز 29 اردیبهشت ، افزود : 29 اردیبهشت سال 96 از روزهای مهم و سرنوشت ساز در تاریخ ایران اسلامی است که بی شک ملت بزرگ ایران در این روز حماسه ای دیگر را رقم خواهند زد.

وی گفت : مردم سالاری دینی از اصول اساسی و بنیادین نظام جمهوری اسلامی ایران است که این اصل بنیادین در طول بیش از 38 سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی همواره با برگزاری انتخابات انعکاس یافته و محقق شده است.

استاندار هرمزگان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در تعیین سرنوشت و مسیر حرکت کشور در طول چهار سال آتی بسیار مهم برشمرد و افزود : از مردم شریف، مومن و انقلابی هرمزگان می خواهیم با مشارکت حداکثری در این انتخابات، حماسه ای دیگر خلق و برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی همگام با مردم سراسر ایران اسلامی رقم بزنند.

جادری تصریح کرد : علاوه بر این دو انتخابات مهم، انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی نیز در حوزه انتخابیه غرب استان هرمزگان نیز برگزار خواهد شد که از مردم شریف این منطقه نیز می خواهیم، همچون گذشته حضوری آگاهانه و حداکثری در این انتخابات داشته باشند.

وی گفت : با تلاشهای ستاد انتخابات استان ، تمامی امکانات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت در هرمزگان فراهم شده و شعب اخذ رأی در این روز آماده حضور حداکثری آحاد مختلف مردم در سراسر استان هرمزگان هستند.

منبع : ایرنا