رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

تأکید استاندار بر معرفی خلاقانه ویژگیهای گردشگری هرمزگان در رسانه استانی - نمایش محتوای خبر

 

 

تأکید استاندار بر معرفی خلاقانه ویژگیهای گردشگری هرمزگان در رسانه استانی

استاندار هرمزگان گفت : معرفی خلاقانه و جدید از استان هرمزگان آن را به استان گردشگری مقصد تبدیل می کند .

فریدون همتی در نشست صمیمی با شورای معاونین صدا و سیمای خلیج فارس افزود : با فراهم کردن زیر ساختهای لازم و شناسایی زیباییهای استان به زبانهای مختلف جاذبه های ساحلی و گردشگری بیشتر از قبل معرفی می شود .

وی گفت : توسعه گردشگری هم موجب ثروتمند شدن و اشتغالزایی در استان می شود.

استاندار هرمزگان با اشاره به اینکه جذب مخاطب با تهیه برنامه های جدید و آموزنده است افزود : توجه به نیاز مخاطب باید در اولویت تهیه برنامه قرار گیرد.

همتی گفت : فراهم کردن برنامه های مدون و به روز در کنار اموزشهای لازم به عهده رسانه ملی است که باید با روشهای نو و خلاقانه به مخاطب ارائه شود.

وی با اشاره به اینکه در حوزه رسانه دو دسته رقیب حرفه ای و غیر حرفه ای وجود دارد افزود : سرعت ، دقت ، جاذبه کیفیت و کمیت از اصل های جدایی ناپذیر برای رقابت با رسانه های بیگانه است.

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس هم در این نشست گفت : صدا و سیمای خلیج فارس در صدد ارتقای کمی و کیفی تولیدات رادیویی و تلویزیونی بوده و بیش از هزار و چهارصد ساعت برنامه در سیمای استانی تولید می شود.

مهران جلائی افزود : شبکه محوری ، مهندسی کنداکتور ، برند سازی ، توجه به رادیو ، همکاری و همراهی با شبکه سراسری و خلاقیت از اولویتهای برنامه های صدا وسیمای استان است.

وی با اشاره به اینکه معرفی استان یکی از اهداف صدا و سیمای خلیج فارس است ، گفت : صدا و سیمای استان بیش از 880 ساعت برنامه با گویش محلی دارد.

مدیر کل صدا وسیمای مرکز خلیج فارس افزود : تولید سریال 26 قسمتی سرزمین مادری با محوریت اقتصاد مقاومتی و مستند داستانی نبرد بیست و نهم با موضوع دفاع مقدس و زندگی شهیدان رئیسی و دارا با حضور 400 بازیگر و هنرور از مهمترین برنامه های آینده صدا و سیمای مرکز خلیج فارس است.

جلائی گفت : بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز از تشکیل ستاد رسانه و تولید 20 قسمت مستند در دستور کار قرار دارد.

در پایان این مراسم از 5 نفر از برگزیدگان بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی صدا و سیما تقدیر شد.

بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی صدا وسیما شهریور امسال در سنندج برگزار شد .