سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

تازه های شعر و موسیقی صدا و سیمای خلیج فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

تازه های شعر و موسیقی صدا و سیمای خلیج فارس

قطعات براروم ، قله امید ، پلاکهای ماندگار ، لاله های عاشق و پهلوان جبهه عناوین جدیدترین تولیدات حوزه موسیقی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس گفت : واحد شعر و موسیقی مرکز خلیج فارس،   قطعه« براروم» را با آهنگسازی مهدی آرامباش و خوانندگی رضا نصیری و تنظیم عمران طاهری در ساختار پاپ تولید و ساخته است.

مهران جلائی افزود : همچنین قطعه "قله امید" با موضوع همدلی و کار و تلاش با آهنگسازی و تنظیم مهدی آرامباش و صدای مسعود جعفری بفروئی در ساختار پاپ توسط واحد شعر و موسیقی صدا و سیمای خلیج فارس تولید شده است. 

وی گفت : "پلاک های ماندگار" نیز از تازه های موسیقی واحد شعر و موسیقی مرکز خلیج فارس با موضوع شهدای جبهه و مدافعین حرم است که کار آهنگ سازی ، تنظیم و خوانندگی آن را عمران طاهری هنرمند هرمزگانی در ساختار پاپ بر عهده داشته است .

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس افزود : قطعه "لاله های عاشق" در ساختار ارکسترال ، با موضوع کنگره شهدای استان هرمزگان ، به خوانندگی مهدی آرامباش ، غلامرضا صنعتگر ، حمید بشم و مجیدکمالی و آهنگسازی مهدی آرامباش و تنظیم صابر آرامباش تولید شده است.

جلائی با اشاره به رشادتها و جانفشانیهای سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی گفت : قطعه "پهلوان جبهه" با آهنگسازی و تنظیم مهدی آرامباش و خوانندگی مسعود جعفری بفروئی در ساختار پاپ ساخته شده است .

یادآور می شود آثارتولید شده در واحد شعر و موسیقی صداوسیمای خلیج فارس، ضمن تصویب در مرکز موسیقی وسرود سازمان صدا و سیما مجوز پخش از شبکه های سراسری را نیز دریافت کرده است.