جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

برگزاری همایش علما و روحانیون در هرمزگان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری همایش علما و روحانیون در هرمزگان

برگزاری همایش علما و روحانیون در هرمزگان

همایش علما وروحانیون هرمزگان امروز در بندرعباس برگزار شد .

موضوع این همایش یک روزه ، انقلاب اسلامی ، وظایف و مسئولیت ها بود .

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت : نظام مقدس جمهوری اسلامی با صلابت در صحنه‌های جهانی می‌درخشد و مشکلات پیش‌روی انقلاب اسلامی با نقش پررنگ روحانیت حل و فصل شده است.

حجت الاسلام احمد واعظی افزود : وظیفه روحانیت این است که حریم خود را حفظ کند و همواره در صحنه باشد.

وی گفت : شکل گیری قدرت اسلامی و قدرت معنایی در برابر ایدئولوژی غرب دو تهدید جمهوری اسلامی ایران برای دنیای استکبار است .

استاندار هرمزگان هم در این هایش گفت : روحانیت پرچمدار و منادی انسان و بشریت در دنیا است و باید در دفاع از اسلام و انسانیت پیش قدم باشد .

جاسم جادری با بیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی مردم ، مسئولان مختلف را به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم انتخاب می کنند ، افزود : دو انتخابات مهم را در هفتم اسفند ماه پیش رو داریم و مردم باید نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را انتخاب کنند که هر دو مجلس از جایگاه مهمی برخوردار هستند.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران گفت : دشمنان برای جلوگیری از پیشرفت ایران اسلامی تلاش می کنند و به همین دلیل در منطقه ناامنی و جنگ ایجاد کرده اند اما نظام جمهوری اسلامی ایران با وجود این توطئه ها و دسیسه ها با تدبیر و حکمت در حال حرکت رو به جلو است.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما