جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

برگزاری نشست مشترک مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس با فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری نشست مشترک مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس با فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در این نشست با تأکید بر اینکه جنگ امروز، جنگ رسانه‌ای است و فعالیت در حوزه رسانه اهمیت خاصی دارد گفت : باید در همین راستا از توانایی، تخصص و وجود نیرو‌های ارزشی و انقلابی در بدنه سپاه و بسیج استفاده کنیم.

مهندس مهران جلائی افزود : در سال‌های اخیر صدا و سیما با تولید برنامه‌های مستند فاخر از جمله مستند شهیدان دارا، درویشی و تختی نژاد توانسته است این فرصت را ایجاد کند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس همچنین تأکید کرد : تمام برنامه‌های صدا و سیما باید پیوست بسیجی داشته باشد.

در این نشست مهران جلائی بر آمادگی این مرکز برای همکاری، همفکری و تعامل با سپاه پاسداران بمنظور تولید برنامه‌های شایسته، پرمحتوا و ارزشی و ایجاد امید در مردم تأکید کرد .

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان هم گفت : تشکیل گروه تلویزیونی سپاه و بسیج، زمینه ساز تولید برنامه‌های اثرگذار است .

سرهنگ اباذر سالاری افزود : صدا و سیما بعنوان یک نهاد انقلابی و سپاه و بسیج هم بعنوان یک نهاد مردمی، در کنار یکدیگر می‌توانند ظرفیت بسیار خوبی در زمینه الگوسازی ایجاد کنند.

وی گفت : تشکیل قرارگاه تحول محلات با رویکرد مسجد محور، یکی از این کار‌های مهم و اثرگذار است.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان افزود : بر این اساس تمام موضوعات در زمینه‌های اشتغالزایی ، فرهنگی ، آسیب‌های اجتماعی و توجه به مسائل ورزشی و رفاهی مردم محلات در مسجد پیگیری می‌شود.

سرهنگ سالاری گفت : فعالیت‌های مسجد محور از دو سال پیش تاکنون در بندرعباس آغاز شده است و با هماهنگی‌های صورت گرفته این امر در حال ترویج است.

در این نشست مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان هم گفت : در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، انعقاد تفاهمنامه بین صدا و سیمای مرکز خلیج فارس و سپاه پاسداران در زمینه تشکیل گروه تلویزیونی و انعکاس عملکرد فعالیت‌های جهادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بسیار ارزشمند است.

حجت الاسلام رستگار افزود : امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از ارگان‌های اصلی خدمتگزاری به مردم و تامین امنیت نظام در درون و برون مرزی است.

وی گفت : تشکیل گروه تلویزیونی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌تواند انعکاس دهنده خدمات این نهاد ارزشمند به امت اسلامی باشد.