رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲ آبان ۱۳۹۸

برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان در بندرعباس از ده بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان در بندرعباس از ده بهمن

برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان در بندرعباس از ده بهمن

سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان در بندرعباس دهم تا شانزدهم بهمن گشایش می یابد .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در نشست خبری گفت : در این نمایشگاه بیش از 600 ناشر بین المللی ، داخلی و استانی شرکت می کنند که از این شمار 53 ناشر بین المللی و بیش از پانصد ناشر داخلی هستند .

درویش نژاد افزود : در این نمایشگاه 66 هزار عنوان کتاب در 441 غرفه ارائه می شود که از این شمار 56 هزار عنوان کتاب داخلی و 10 هزار عنوان کتاب از ناشران خارجی است.

وی گفت : برای نخستین بار بیش از 14 کشور خارجی دراین نمایشگاه شرکت می کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افزود : ناشران خارجی از کشورهای انگلیس ،آلمان روسیه ،سوریه کره شمالی هند ،لبنان و عراق شرکت می کنند.

درویش نژاد گفت : پنجاه رسانه دیجیتال هم در دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال این نمایشگاه شرکت می کنند.

وی گفت : کودک و نوجوان ، بین الملل ، آموزشی ، فرهنگی و اجتماعی از مهمترین موضوعات کتابهای سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان افزود : نقد و بررسی کتاب با حضور نخبگان و دانشجویان دانشگاه ، اجرای نمایش طنز ، معرفی کتاب ، اجرای برنامه های هنری کودک و نوجوان ، برگزاری نشستهای تخصصی و کارگاه تخصصی با عنوان گفتگوی کتاب از برنامه های جنبی این نمایشگاه است.

درویش نژاد گفت : فروش کتاب با 30 درصد تخفیف ارائه و کارت الکترونیک برای اصحاب رسانه ، فرهنگیان و دانشگاهیان داده می شود .

سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان صبحها از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت 16 تا 21 شب در محل نمایشگاههای دائمی واقع در سه راه جهانبار در بندرعباس برگزار می شود.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما