رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

برگزاری جشن شانزدهمین سالروز افتتاح شبکه استانی سیمای خلیج فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جشن شانزدهمین سالروز افتتاح شبکه استانی سیمای خلیج فارس

بمناسبت نهم مرداد سالروز افتتاح شبکه استانی سیمای خلیج فارس مراسم جشنی با حضور مدیر کل و همکاران برنامه ساز معاونت سیما برگزار شد.

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس در مراسم جشن سالروز افتتاح شبکه استانی سیمای خلیج فارس با اشاره به موفقیت رسانه استانی در انعکاس و پوشش مناسب مناسبتهای  مذهبی و ملی در سال گذشته ، گفت : این مهم میسر نگردید مگر با تلاش همکاران ساعی و زحمت کش برنامه ساز حوزه سیمای مرکز که جا دارد در این فرصت از این عزیزان کمال تشکر را داشته باشم.

مهران جلائی افزود : رمز موفقیت رسانه استانی توجه به نیاز مخاطبان و تلاش بمنظور کسب رضایت آنان است.

وی گفت : برنامه سازان و تهیه کنندگان این حوزه باید تمام تلاش خود را در خصوص کسب رضایت مخاطب و جذب مخاطب بیشتر در سالجاری بکار گیرند.

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس افزود : راهکارهای اساسی و مهم در زمینه جذب مخاطب بیشتر توجه به دو مقوله تشکیل منظم اتاق فکر و خلاقیت در زمینه برنامه سازی است که برنامه سازان باید این دومؤلفه را در دستور کار خود قرار دهند.

مهران جلائی همچنین گفت : تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات و موانع موجود در حوزه سیمای مرکز به کار خواهیم بست و در تهیه و تولید مستندهای فاخر و برجسته از همراهی و همکاری نیروهای بومی در این زمینه استفاده خواهیم کرد.