سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

بازدید مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس از پشت صحنه تله فیلم ققنوس - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس از پشت صحنه تله فیلم ققنوس

 

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس به همراه جمعی از مدیران مرکز با حضور در محل فیلمبرداری تله فیلم ققنوس ضمن بازدید در جریان روند تصویربرداری این تله فیلم تلویزیونی قرار گرفت.

مهران جلائی در جمع عوامل و بازیگران تله فیلم گفت : باتوجه به تاکید مقام معظم رهبری به مقوله تولید و نامگذاری سال 99 به نام جهش تولید ، موضوع این تله فیلم به حمایت از تولید و تلاش برای راه اندازی مجدد کارخانه های در معرض تعطیل می باشد.

وی افزود : رسانه استانی رویکردش را در سال جدید به جهش تولید متمرکز کرده واین تله فیلم می تواند دراین راستا مؤثر باشد.

فیلم تلویزیونی ققنوس به تهیه کنندگی مهدی حیدری قمی و کارگردانی ایمان افشاریان که تصویربرداری آن در اسفندماه سال گذشته در بندرعباس انجام و به پایان رسیده است، هم اکنون  در حال طی کردن مراحل فنی بوده و با پایان تدوین این فیلم که توسط علیرضا محبی در حال انجام است صدا گذاری و موسیقی آن هم به صورت هم زمان انجام خواهد پذیرفت.

طبق برنامه ریزی های انجام شده مراحل پس تولید نیز تا یک ماه آینده پایان یافته و آماده پخش خواهد بود.

فیلمنامه این اثر به قلم فاطمه حیدری نگاشته شده و بازنویسی آن نیز توسط ایمان افشاریان انجام شده است. در خلاصه داستان آمده است فرشاد مرد کارخانه داری که دو سالی است به دلیل مشکل خانوادگی ای که برایش بوجود آمده از بندر خارج شده است و در ادامه مسائلی دیگر پیش می آید ....

بازیگران تله فیلم ققنوس بیژن افشار، شهرام عبدلی، رحیم نوروزی، سیما پورسالاری، محمدعلی قویدل، علیرضا زارعی، نیلوفر کاظمی، عبدالرضا سهرابی و ماهان علیزاده هستند .