سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

اهتمام ویژه صدا و سیمای خلیج فارس به ورزش استان - نمایش محتوای خبر

 

 

اهتمام ویژه صدا و سیمای خلیج فارس به ورزش استان

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس در دیدار مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان، از آمادگی رسانه استانی برای انعکاس برنامه‌ ها، فعالیت ها و رقابت های ورزشی در سطوح مختلف خبر داد.

مهران جلائی در این دیدار با بیان این که بیشتر مردم از طریق برنامه‌ های صدا‌ و سیما، با ورزش ارتباط برقرار می‌ کنند ، گفت : یکی از اهداف مهم رسانه، پوشش فعالیت های ورزش های همگانی و قهرمانی است، زیرا تاثیر مثبت آن در زندگی فردی و اجتماعی و سلامت عمومی جامعه را شامل می‌ شود.

وی با اشاره به اهتمام ویژه رسانه استانی به موضوع ورزش افزود : برگزاری مسابقات ورزشی کشوری و بین المللی در استان ، خیر و برکات فراوانی برای استان خواهد داشت و صدا و سیما آمادگی دارد تا برنامه‌ ها، فعالیت ها و رقابت های ورزشی در سطوح مختلف را منعکس کند.

مدیر کل مرکز خلیج فارس خاطرنشان کرد : کارهای پایه ای و زیرساختی در حوزه ورزش در این مدت انجام شده که جای بسی تشکر دارد و یکی از اهداف صدا و سیما اقناع و پاسخگویی به نیاز مخاطب است که با ارتباط و تعامل با دستگاه ورزش و سایر دستگاههای اجرایی استان می توان به آن پاسخ داد.

مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان نیز در این دیدار گفت : خوشبختانه از گذشته تاکنون تعامل خوبی بین صدا و سیما و اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان وجود داشته است و جای خوشحالی است که با تجربه و پیگیری‌ های لازم و استفاده از حداکثر ظرفیتهای موجود در توسعه و شکوفائی استان به ویژه در حوزه ورزش و جوانان گامی‌ بلند برداشته خواهد شد.

امیاری افزود : ورزش استان در سالهای اخیر پیشرفت هایی را در دو بعد قهرمانی و همگانی داشته است که صدا و سیمای مرکز به خوبی آن را منعکس کرده که جای تشکر دارد .

وی گفت : موضوع اطلاع رسانی مهمترین عامل انگیزشی برای ورزشکاران هرمزگانی است، به طوری که با معرفی این ورزشکاران و قهرمانان در سطح ملی، انگیزه شرکت در فعالیتهای ورزشی برای آنها ایجاد شده است.