رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

انجام کارهای فاخر فرهنگی ، انتظار مردم از سازمان تبلیغات اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

انجام کارهای فاخر فرهنگی ، انتظار مردم از سازمان تبلیغات اسلامی

انجام کارهای فاخر فرهنگی ، انتظار مردم از سازمان تبلیغات اسلامی

معاون امور مجلس و استان های سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت : این سازمان در رأس نهادهای فرهنگی قرار دارد ، بنابراین مردم از این سازمان انتظار انجام کارهای شایسته و فاخر فرهنگی دارند .

حجت الاسلام ناصرالدین نوری زاده در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان در بندرعباس افزود : حوزه فرهنگی ، حوزه تبیین اندیشه ها است و از این جهت وظایف سنگینی بر عهده سازمان تبلیغات اسلامی است و این نهاد نیازمند همراهی و همکاری جدی دیگر نهادها و دستگاه های فرهنگی است.

وی با اشاره به اینکه دشمن امروز با دو عنصر تنوع و جذابیت درصدد تضعیف اعتقادات و سست کردن بنیان خانواده ها است گفت : بایدبا برنامه ریزی دقیق و شیوه های نوین این دو عنصر با آنها مقابله کنیم .

معاون امور مجلس و استانهای سازمان تبلیغات انقلاب اسلامی افزود : در حوزه فرهنگی باید کارهای زیادی صورت گرفته و برای تولید اندیشه ها تلاش می شود اما برای رسیدن به چنین هدفی نیازمند بودجه های فرهنگی متناسب با کار و برنامه ها هستیم.

حجت الاسلام نوری زاده از زحمات حجت الاسلام سید شکر الله زندوی مدیر کل سابق اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان قدردانی کرد .

در این مراسم حجت الاسلام علی اکبر انصاری به عنوان سرپرست این اداره کل تبلیغات اسلامی معرفی شد .

هرمزگان هزار و 400 هئیت مذهبی ، هزار و 900 مداح و 500 نفر مبلغ دارد .

منبع : خبرگزاری صدا و سیما