جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

انتشار کتاب عکس موبایلی توسط هنرمند مرکز خلیج فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

انتشار کتاب عکس موبایلی توسط هنرمند مرکز خلیج فارس

کتاب عکس موبایلی با عنوان " آغاز سال اسب" نخستین کتاب موبایلی کشور است که بوسیله علیرضا محسنی فیلمساز ، عکاس و تصویربردار مرکز خلیج فارس گردآوری و توسط نشر هفت رنگ ونظر منتشر شده است .

علیرضا محسنی گفت : این کتاب حاوی عکس هایی است که با تلفن همراه گرفته شده است و نخستین کتاب عکس موبایلی در ایران محسوب می شود.

محسنی افزود : 22 سال است که در عرصه عکاسی فعالیت دارد و این کتاب موبایلی را در طول سه سال عکاسی با تلفن همراه گردآوری کرده است.

این عکاس هرمزگانی هدف از چاپ این کتاب را نشان دادن توانمندیهای عکاسی با تلفن همراه به دور از ابزار و دوربین های عکاسی حرفه ای عنوان کرد .

علیرضا محسنی یاد آور شد این کتاب در تیراژ 1200 نسخه به چاپ رسیده که شهروندان هرمزگانی می توانند از کتاب فروشی ها و نمایشگاه  کتاب شهر بندرعباس تهیه کنند.

شایان ذکر است محسنی از همکاران برنامه ساز مرکز خلیج فارس پیش از این نیز موفق  شده بود کتابی را با عنوان " کالنگ هایم را دوست دارم " با محوریت شناخت نامه حسن بنی هاشمی از فیلمسازان برجسته سینمای آزاد ایران و هرمزگان توسط نشر هفت رنگ و نظر منتشر نماید .

وی همچنین جایزه عکاسی را در جشنواره های مختلف کسب کرده که می توان به جشنواره های منطقه ای سینمای جوان ، جشنواره فیلم و عکس محرم در اصفهان اشاره کرد.