رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

امضای تفاهمنامه همکاری صدا و سیمای خلیج فارس و شرکت آب منطقه ای در زمینه فرهنگ سازی مقابله با خشکسالی - نمایش محتوای خبر

 

 

امضای تفاهمنامه همکاری صدا و سیمای خلیج فارس و شرکت آب منطقه ای در زمینه فرهنگ سازی مقابله با خشکسالی

امضای تفاهمنامه همکاری صدا و سیمای خلیج فارس و شرکت آب منطقه ای در زمینه فرهنگ سازی مقابله با خشکسالی

در نشست اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیر زمینی استان هرمزگان ، شرکت آب منطقه ای هرمزگان و صدا و سیمای مرکز خلیج فارس  در حضور استاندار هرمزگان تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

مهران جلایی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس با اشاره به موقعیت خاص استان هرمزگان و چالش خشکسالی گفت : رسانه وظیفه خود می داند فرهنگ سازی در زمینه مصرف بهینه آب و حفاظت از منابع آبی را در دستور کار خود قرار داده و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد بود.

مهندس ملایی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان نیز گفت : با توجه به شرایط جوی حاکم بر استان ، خشکسالی در بسیاری ازنقاط بزرگترین معضل استان هرمزگان است و اعتقاد داریم با کمک رسانه استانی می توانیم با اطلاع رسانی و افزایش اگاهی مردم برای مصرف بهینه و حفظ و نگهداشت منابع آبی موجود گامهای مهمی برداریم .

صدا و سیمای مرکز خلیج فارس در جهت ترویج گفتمان فرهنگ مصرف آب 1200 دقیقه برنامه پیش بینی کرده است که در ساختارهای مختلف رادیویی و تلویزیونی در قالب تفاهم نامه با شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان در سال 95 تولید و پخش خواهد کرد.