رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

امام جمعه بندرعباس : هدف اقتصاد مقاومتی ایجاد اشتغال است - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه بندرعباس : هدف اقتصاد مقاومتی ایجاد اشتغال است

امام جمعه بندرعباس : هدف اقتصاد مقاومتی ایجاد اشتغال است

امام جمعه بندرعباس گفت : هدف از اقتصاد مقاومتی ایجاد اشتغال با بهره گیری از موقعیتهای بومی برای کسب ثروت و اشتغالزایی بیشتر است .

آیت الله نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه امروز بندرعباس افزود : در صورت تحقق اقتصاد مقاومتی فرهنگ کار و تلاش نیز در جامعه و به ویژه برای جوانان نهادینه می شود.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت : سوق دادن جوانان با انگیزه بخشی به آنان برای پی گرفتن مشاغل مورد نیاز جامعه یک راهبرد مهم است .

خطیب جمعه بندرعباس افزود : مصداق کار فقط پشت میز نشینی نیست بلکه پرداختن به مشاغل مولد ، اشتغالزا و درآمدزا از نیازهای جامعه امروز و به ویژه برای جوانان است که البته مسئولان برای فراهم آوری مقدمات آن و فرهنگ سازی بیشتر باید بکوشند.

آیت الله نعیم آبادی با تسلیت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) افزود : ایشان کمک به مردم و کسب روزی حلال را در همه ابعاد زندگیشان حفظ می کردند که این دو مقوله باید در زندگی تمام شیعیان جهان سرمشق باشد.

امام جمعه بندرعباس با گرامیداشت روز اهدای خون گفت : همه ما با اهدای چند سی سی خون می توانیم جان بیماران را نجات دهیم که این اقدام برای بیماران نیازمند به معنای زندگی بخشیدن به آنان است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان به سالگرد احیای نماز جمعه پس از انقلاب در کشور اشاره کرد و افزود : نماز جمعه ، نماز عبادی سیاسی است و برای مسلمانان یک تکلیف به شمار می آید.

آیت الله نعیم آبادی گفت : اقامه نماز جمعه و شرکت در آن سبب گسترش و تعمیق مفاهیم دینی و سیاسی در جامعه میشود و سنگری مهم برای حفظ فرهنگ اسلامی برای مسلمانان است.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما