جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

امام جمعه بندرعباس : نیروهای جهاد هم در میدان نبرد هم در سازندگی پیروز شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه بندرعباس : نیروهای جهاد هم در میدان نبرد هم در سازندگی پیروز شدند

امام جمعه بندرعباس : نیروهای جهاد هم در میدان نبرد هم در سازندگی پیروز شدند

امام جمعه بندرعباس گفت : نیروهای جهاد هم در میدان سازندگی و هم در میدان نبرد به خوبی کار کردند.

آیت الله نعیم آبادی در خطبه های نمازجمعه این هفته بندرعباس افزود : جهاد سازندگی بطور همزمان در جبهه های جنگ برای رزمندگان سنگر رو در پشت جبهه نیز برای روستاهای محروم جاده احداث می کرد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان از جهاد سازندگی بعنوان یکی از سازمانهای موفق در نظام جمهوری اسلامی ایران نام برد و گفت : به درستی که معمار کبیر انقلاب برازنده حضرت امام خمینی (ره) است زیرا با فرمان تاسیس سپاه پاسداران به فکر دفاع و با تأسیس جهاد به فکر زندگی روز مره مردم کشورش بود.

خطیب جمعه بندرعباس از تأسیس کمیته امداد امام خمینی (ره ) نیز بعنوان یکی از کارهای خیرخواهانه بناینگذارجمهوری اسلامی برای حمایت از افراد فقیر و تهیدست نام برد.

آیت الله نعیم آبادی در ادامه خطبه های نماز جمعه به بمباران های پی درپی و کشتار مردم مسلمان یمن بوسیله آل سعود اشاره کرد و افزود : آسیبی که آل سعود به مسلمانان زدند رژیم صهیونیستی نزده است.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری گفت : آل سعود نه تنها خادم الحرمین نیستند بلکه خائن المسلمین هستند و اگر بتوانند به مقدسات مسلمانان در عربستان نیز حمله می کنند.

امام جمعه بندرعباس افزود : روزی برسد که نظام پادشاهی سعودی از کشوری که خانه خدا در آن قرار دارد برچیده شود و مردم مسلمان جای آنها را خواهند گرفت.

منبع : ایرنا