رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

افزایش 10 درصدی تعرفه های برق در کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش 10 درصدی تعرفه های برق در کشور

افزایش 10 درصدی تعرفه های برق در کشور

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر کشور گفت : تعرفه برق در همه بخش ها از ابتدای مرداد فقط 10 درصد افزایش یافته است.

محمودرضا حقی فام در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان در بندرعباس افزود : امسال در تابستان و زمستان 10 درصد تعرفه های برق و هزینه های انرژی افزایش یافته است.

وی گفت : بر اساس میزان مصرف و مناطق مختلف کشور این افزایش 10 درصدی محاسبه می شود.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر کشور افزود : کاهش تلفات فنی و غیرفنی به زیر 10 درصد ، کاهش آسیب پذیری شبکه های برق در شرایط غیرطبیعی از جمله طوفان ، افزایش سرعت پاسخگویی به مشترکان و وصول به موقع مطالبات از مهمترین برنامه ها و اولویتهای این شرکت است.

حقی فام گفت : مدیریت مصرف از مهمترین برنامه هایی است که با توجه به افزایش مشترکان و پیک مصرف در دستور کار است.

وی افزود : به مسئولان شرکت توزیع نیروی برق استان ابلاغ شده است که نقاط آسیب پذیر در شرایط غیر طبیعی را شناسایی و اعلام کنند تا بر اساس آن برای رفع نقاط آسیب پذیر درجه اول تأمین اعتبار شود.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر کشور گفت : باید برای جلوگیری از خوردگی و نگهداری شبکه های برق در استان برنامه های مناسبی در نظر گرفته شود .

مشاور عالی استاندار هرمزگان در این مراسم گفت : مسلط بودن به علم روز و داشتن تخصص از مهمترین ویژگیهای یک مدیر توانمند و موفق است.

حقیری زاده افزود : با توجه به تحریمها کشور در بخشهای مختلف از جمله صنعت برق ، ما می توانیم را به دنیا ثابت کرده است.

در مراسم امروز از خدمات عبدالصاحب ارجمند مدیر عامل پیشین شرکت توزیع برق هرمزگان قدردانی و محمد ذاکری به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت معرفی شد.

ذاکری اولویت بندی خدمات مشترکان و افزایش پایداری شبکه برق را از مهمترین برنامه های خود اعلام کرد.

ارجمند مدیر عامل پیشین شرکت توزیع برق هرمزگان نیز گفت : ساخت 5 هزار و 507 شبکه توزیع برق ، نصب 25 دستگاه نیروگاه خورشیدی ، اصلاح هزار و 400 کیلومتر شبکه و تعویض 12 هزار پایه فرسوده از مهمترین اقداماتی است که در این سالها انجام شده است.

ارجمند به مدت 4 سال و نیم مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان بود.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما