رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

اعلام ویژه برنامه های 14 و 15 خرداد شبکه خلیج فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام ویژه برنامه های 14 و 15 خرداد شبکه خلیج فارس

در روزهای 14و 15 خرداد ویژه برنامه های مختلفی از شبکه استانی صدا و سیمای مرکز خلیج فارس پخش خواهد شد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس گفت : "روح خدا" و "قیام ماندگار" از جمله ویژه برنامه هایی است که در روزهای 14 و15 خرداد ، سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام پانزدهم خرداد از رادیو خلیج فارس تقدیم مخاطبان می شود.

مهران جلائی افزود : با هدف بزرگداشت سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) ویژه برنامه "روح خدا" صبح روز چهاردهم خرداد ساعت 9 صبح بمدت 60 دقیقه در قالب یک قسمت بصورت زنده بر روی آنتن رادیو خلیج فارس می رود .

وی گفت : با توجه به تقارن 14 خرداد و 19 رمضان با استفاده از حضور کارشناسان در برنامه تلاش شده به ولایت مولا علی (ع) و انقلاب اسلامی و نقش مؤثر حضرت امام در این برنامه پرداخته شود .

عباس ایرانمنش تهیه کننده این برنامه است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس افزود : همچنین بمناسبت سالروز قیام خونین 15 خرداد ویژه برنامه "قیام ماندگار" در یک قسمت 60 دقیقه ای در نظرگرفته شده است که در روز پانزدهم خرداد ساعت 9 صبح بصورت زنده به تهیه کنندگی مریم صابری از رادیو خلیج فارس پخش می شود.

این ویژه برنامه در قالب میزگرد به بررسی قیام 15خرداد و تأثیر آن بر پیروزی انقلاب اسلامی ، نقش روحانیت به خصوص حضرت امام خمینی (ره) در هدایت مبارزه ضد طاغوت می پردازد.

مهران جلائی گفت : سیمای خلیج فارس نیز بمناسبت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد ویژه برنامه های مستند "عطریاس"، "مسیر عاشقی" ،"ماه رویایی" و"در شهر" را پخش می کند .

مستندهای عطریاس و مسیرعاشقی در دو قسمت 25 دقیقه ای به تهیه کنندگی فرشید ایرانپرست ، زندگی حضرت امام خمینی (ره) را از زوایای مختلف معرفی می کند و همچنین به موضوع اندیشه های حضرت امام خمینی ره درباره استکبارستیزی و نیز قیام خونین 15 خرداد می پردازد.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس افزود : ویژه برنامه ماه رویایی نیز در دو قسمت 60 دقیقه ای به تهیه کنندگی مریم بهروز فر کاری از سیمای خلیج فارس در روزهای 14و15 خرداد و از ساعت 18:20 بر روی آنتن می رود .

این برنامه بصورت ویژه به موضوع تاثیر پیروزی انقلاب برنهضت های آزادی بخش درمنطقه وجهان ، 40سالگی انقلاب اسلامی وقیام خونین 15 خرداد می پردازد.

ضمنا در سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی ره و قیام خونین 15 خرداد برنامه "در شهر" سیمای خلیج فارس به تهیه کنندگی رشیدی در دو قسمت بصورت مجزا و ویژه به موضوع شخصیت و قیام امام خمینی (ره) تا پیروزی انقلاب و مباحث واقعه 15 خرداد می پردازد.