جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

اعلام ویژه برنامه های هفته بسیج شبکه استانی خلیج فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام ویژه برنامه های هفته بسیج شبکه استانی خلیج فارس

ویژه برنامه گرامیداشت هفته بسیج در صدا و سیمای مرکز خلیج فارس اعلام شد .

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس با تشریح برنامه های هفته بسیج گفت : ویژه برنامه "مدرسه عشق" با ساختار ترکیبی در 7 قسمت 30 دقیقه ای به تهیه کنندگی سید جلیل هاشمی از ساعت 16:30 در طول هفته بسیج از رادیو خلیج فارس پخش می شود.

این ویژه برنامه به معرفی قرارگاههای بسیج استان می پردازد.

مهران جلائی افزود : مسابقه "چهل خوان" با محتوا و محوریت بسیج و هدف اطلاعاتی آموزشی در یک قسمت به تهیه کنندگی عباس ایرانمنش از صدای خلیج فارس پخش می شود.

وی گفت : برنامه "مردم و مسئولان" به تهیه کنندگی منیژه فدایی در پنجمین روز از هفته  بزرگداشت بسیج ساعت 12:45 دقیقه با حضور فرماندهان بسیج و گفتگو راجع به عملکرد بسیج استان در موضوعات مختلف تقدیم شنوندگان رادیو خلیج فارس می شود.

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس افزود : برنامه عصرگاهی "پسین هرمزگان" به تهیه کنندگی امیرارسلان خوبیاری در این هفته هر روز ساعت 18 بمدت یکساعت به انعکاس نمایشگاه هفته بسیج از محل مسجد جامع شهر بندرعباس می پردازد و موضوعات این برنامه هم با محوریت بسیج تقدیم شنوندگان می شود.

جلائی گفت : بمناسبت آغاز هفته بسیج مسابقه عکاسی در رادیو نمای خلیج فارس با موضوع طرح تحول محلات ، مواسات و همدلی برگزار می شود و به 10 نفر از برگزیدگان بهترین عکسهای ارسالی جایزه تعلق می گیرد.

وی افزود : "مدرسه عشق" به تهیه کنندگی عبدالمهدی ذوالفقار پور ویژه برنامه هفته بسیج از سیمای استانی خلیج فارس تقدیم مخاطبان خواهد شد .

این ویژه برنامه در 7 قسمت 35 دقیقه ای بصورت میزگرد و با دعوت از فرماندهان نواحی بسیج شهرستانها از محل مسجد جامع بندرعباس روی آنتن می رود.