سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

اعلام ویژه برنامه های مرکز خلیج فارس در سالگرد ارتحال امام (ره) و 15خرداد - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام ویژه برنامه های مرکز خلیج فارس در سالگرد ارتحال امام (ره) و 15خرداد

مدیر کل صدا و سمیای مرکز خلیج فارس گفت : این مرکز با فرارسیدن سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد برنامه های «روح خدا» ، «قیام ماندگار» ، «سوگ خورشید» و «اشک عرش» را تدارک دیده است .

مهران جلائی افزود : رادیو خلیج فارس با برنامه «روح خدا» با استفاده از نظر کارشناسان حوزه و دانشگاه به بررسی ابعاد شخصیتی حضرت امام (ره) می پردازد .

این برنامه ساعت 18:30 به مدت یک ساعت به تهیه کنندگی عباس ایرانمنش تهیه و پخش می شود .

وی گفت : «قیام ماندگار» عنوان دیگر ویژه برنامه رادیو خلیج فارس است که در یک قسمت 60 دقیقه ای با موضوع اهداف و دستاوردهای قیام خونین 15 خرداد ، اهمیت این قیام از نظر سیاسی و تاریخی و تاثیر آن در انقلاب اسلامی می پردازد .

تهیه کننده این برنامه هم عباس ایرانمنش است .

مدیر کل صدا و سمیای مرکز خلیج فارس افزود : «سوگ خورشید» یک برنامه یکساعته در  سیمای خلیج فارس در سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است .

جلائی گفت : بمناسبت رحلت جانگداز معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد  ویژه برنامه "اشک عرش" در 2 قسمت بمدت 50 دقیقه از سیمای خلیج فارس بر روی آنتن خواهد رفت.

این برنامه کاری از گروه فرهنگ ومعارف سیمای خلیج فارس به تهیه کنندگی فرخ محمودی است که کارشناسان و اساتید مذهبی استان دراین ویژه برنامه زندگانی و ابعاد شخصیتی امام راحل و نیز قیام خونین 15 خرداد را از زوایای گوناگون مورد بحث وبررسی قرار می دهند .

اشک عرش در روزهای 14 و 15 خرداد ساعت 21 از شبکه استانی سیمای خلیج فارس پخش خواهد شد.