سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۹ بهمن ۱۴۰۰

اعلام ویژه برنامه های مرکز خلیج فارس در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام ویژه برنامه های مرکز خلیج فارس در سالروز شهادت حضرت فاطمه (س)

ویژه برنامه های صدا و سیمای خلیج فارس به مناسب سالروز شهادت ام ابیها حضرت فاطمه (س) اعلام شد .

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس گفت : ویژه برنامه «اشک عرش» در شب شهادت بانوی دو عالم پخش می شود که در آن با حضور کارشناسان مذهبی به بررسی سیره و زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) می پردازند .

تهیه کننده این برنامه فرخ محمودی است و ساعت 21 تقدیم بینندگان می شود .

مهران جلائی افزود : «رایحه بهشت» دیگر ویژه برنامه سیمای خلیج فارس است که با بخشهای مداحی و مباحث کارشناسی به تهیه کنندگی فرخ محمودی تهیه و پخش می شود .

وی با اشاره به اعلام ویژه برنامه رادیو خلیج فارس هم در سالروز شهادت بانوی دو عالم گفت : ویژه برنامه های «زیر سایه کوثر» و «گلبرگ سرخ لاله» در رادیو خلیج فارس تهیه و پخش  می شود .

به گفته جلائی برنامه «زیر سایه کوثر» شامل بخشهای مداحی ، بحث های کارشناسی در خصوص اخلاق و زندگی حضرت فاطمه (س) و ارتباط تلفنی با مراکز قم و مشهد است .

برنامه «زیر سایه کوثر» در یک قسمت 120 دقیقه ای ساعت 15 به تهیه کنندگی سید جلیل هاشمی تقدیم مخاطبان می‌شود.

همچنین ویژه برنامه «گلبرگ سرخ لاله» با هدف پوشش مراسم تشییع شهدای گمنام در استان هرمزگان در سالروز شهادت حضرت زهرا (س) در صدای خلیج فارس پخش می‌شود. ارتباط با گزارشگران حاضر در مسیر تشییع شهدای گمنام و پخش نوحه‌های محلی از دیگر بخش های این برنامه است.

این ویژه برنامه در یک قسمت 120 دقیقه ای در سالروز شهادت فاطمه زهرا (س) به تهیه کنندگی سید جلیل هاشمی ساعت 9 تا 11 به صورت زنده از رادیو خلیج فارس پخش می‌شود.