سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

اعلام ویژه برنامه های صدا و سیمای خلیج فارس در نوروز 99 - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام ویژه برنامه های صدا و سیمای خلیج فارس در نوروز 99

شبکه استانی صدا و سیمای خلیج فارس با تولید پنج ویژه برنامه به استقبال سال نو می رود .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس گفت : چیری ویری بهار ، بوی بهار ، هفت سین ، نوروز دیریا و فصل بهارون ویژه برنامه های این مرکز برای پخش در نوروز 99 آماده پخش می باشد .

مهران جلائی افزود : "چیری ویری بهار" عنوان ویژه برنامه رادیو خلیج فارس است که در سی قسمت 120 دقیقه ای ویژه نوروز تدارک دیده شده است .

تهیه کننده این برنامه فتانه گیلیاردی است که در نوروز در دو نوبت صبح و عصر بصورت زنده پخش می شود.

وی گفت : "بوی بهار "دیگر ویژه برنامه رادیو خلیج فارس ویژه نوروز است که با هدف ایجاد فضایی شاد و صمیمانه در بین مردم و اطلاع رسانی به شنوندگان تهیه شده است .

با توجه به مقارن شدن سال تحویل با شهادت امام موسی کاظم (ع) به سیره آن حضرت در این ویژه برنامه نیز پرداخته می شود.

این برنامه در دو قسمت 120 دقیقه ای به تهیه کنندگی مریم صابری پخش می شود .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس افزود : "هفت سین" نیز ویژه برنامه لحظه تحویل سال نو رادیو خلیج فارس است که در یک قسمت تدارک دیده شده است .

مهران جلائی افزود : سیمای خلیج فارس نیز با تهیه دو ویژه برنامه "نوروز دیریا" و "فصل بهارون"  به استقبال نوروز 99 می رود.

وی گفت : "نوروز دیریا " از ویژه برنامه های نوروزی سیمای خلیج فارس است که با هدف معرفی آداب و رسوم و مناطق گردشگری و صنایع دستی استان ازسیمای خلیج فارس پخش می شود.

"نوروز دیریا" در سیزده برنامه 20 دقیقه ای در ساختار ترکیبی گزارشی به تهیه کنندگی زهرا کریمی در سیمای خلیج فارس تهیه شده است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس افزود : برنامه "فصل بهارون" هم از دیگر تولیدات سیمای خلیج فارس با مدت زمان 180 دقیقه به تهیه کنندگی مرتضی کیوانی زاده ویژه تحویل سال نو است که از ساعت 6 بامداد بر روی آنتن سیمای خلیج فارس می رود .