رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

اعلام ویژه برنامه های صدا و سیمای خلیج فارس به مناسبت عید فطر - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام ویژه برنامه های صدا و سیمای خلیج فارس به مناسبت عید فطر

با هدف انعکاس مراسم و آئین های عید سعید فطر در استان و ایجاد فضایی شاد و مفرح برای مخاطبان ؛ صدا و سیمای خلیج فارس ویژه برنامه های شکرانه ، عیدانه ، ساحل مهتابی و سرپناه را به این مناسبت تدارک دیده است.

رادیو خلیج فارس به مناسبت عید سعید فطر ویژه برنامه شکرانه ویژه صبح عید فطر تولید و آماده پخش کرده است.

این برنامه با هدف انعکاس مراسم نماز عید سعید فطر در استان هرمزگان پخش می شود .

گزارشگر در محل برگزاری نماز حضور دارد و حال و هوای نمازگزاران را توصیف می کند .

این ویژه برنامه در برگیرنده بخشهای متنوع از جمله گفتار ، موسیقی با کلام و بی کلام ، گزارش ، مباحث کارشناسی ، تلفن و پیامک ، بسته های صوتی و ارتباط تلفنی است.

شکرانه در یک قسمت 90 دقیقه ای به تهیه کنندگی مریم آبسیه در رادیو خلیج فارس تهیه شده است.

عیدانه ویژه برنامه عصرگاهی عید فطر در رادیو خلیج فارس به تهیه کنندگی مریم آبسیه در 2 قسمت 90 دقیقه ای با ساختار ترکیبی نمایشی تدارک دیده شده است.

این برنامه با حال و هوای عید پخش می شود و گزارشگران افتخاری نیز از شهرستانها درباره جشنها و مراسم برگزار شده در شهرستانها گزارش تلفنی ارسال می کنند .

سیمای خلیج فارس نیز با برنامه ساحل مهتابی به استقبال عید سعید فطر می رود .

این برنامه به تهیه کنندگی و کارگردانی مرتضی کیوانی زاده در 2 قسمت 60 دقیقه ای از روز دوشنبه پنجم تیرماه بصورت زنده روی آنتن می رود.

برنامه ساحل مهتابی دارای رویکرد شاد است و شامل بخشهای گوناگون از جمله موسیقی ، مهمان ، گزارش از مردم اهل تسنن و شیعه در خصوص مراسم و آداب و رسوم عید فطر ، وله تبریک عید فطر توسط مردم اهل سنت و شیعه ، گزارش از محل برگزاری نماز عید فطر و ترانه و پیامک است.

برنامه تلویزیونی سرپناه هم به مناسبت عید سعید فطر در دو قسمت 55 دقیقه ای به تهیه کنندگی ستارالعیوب در سیمای خلیج فارس تدارک دیده شده است .

این برنامه با هدف ایجاد فضایی شاد و مفرح برای  مخاطبان هرمزگانی در تعطیلات عید فطر با آیتمهای متنوع و بیان آداب و رسوم مردم هرمزگان در عید فطر توسط کارشناسان از سیمای خلیج فارس پخش خواهد شد.