جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

اعلام ویژه برنامه های روز خبرنگار در هرمزگان - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام ویژه برنامه های روز خبرنگار در هرمزگان

مدیر عامل خانه مطبوعات هرمزگان گفت : تلاش شده برنامه های امسال روز خبرنگار باشکوه تر از سال های گذشته و در قالب هفته خبرنگار برگزار می شود.

فاطمه رکن الدینی با بیان اینکه روز خبرنگار بهانه و فرصتي براي پاسداشت و قدرداني از تلاشها و مجاهدتهاي بي‌دريغ خبرنگاران و روزنامه‌نگاران بيدار و آزادانديشي است كه زبان گويا و چشم بيدار جامعه‌اند افزود : با توجه به پیگیری های صورت گرفته از سوی خانه مطبوعات و همچنین همکاری مسئولان ارشد استان امسال برنامه های روز خبرنگار به مدت یک هفته و از سه شنبه چهاردهم مرداد ماه آغازمی شود.

وی گفت : غبارروبی گلزار شهدای خبرنگار بندرعباس و زیارت قبور بزرگان رسانه استان مرحوم حاج قاسمی کرمی ومرحوم فرج زاده از برنامه های عصر پنج شنبه 16 مرداد ماه خواهد بود .

مدیر عامل خانه مطبوعات هرمزگان با دعوت از اهالی مطبوعات و رسانه ها برای شرکت در این مراسم گفت : با این اقدا م یاد و خاطره بزرگان عرصه رسانه را زنده نگه میداریم وتلاش این بزرگان را ارج می نهیم.

رکن الدینی افتتاح خانه مطبوعات جاسک و تجلیل از خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان های جاسک ، سیریک ، بشاگرد ، رودان و میناب از اهم برنامه های اجرایی در اولین روز از  آغاز هفته خبرنگار در هرمزگان خواند.

وی افزود : برنامه ریزی برای دیدار خبرنگاران استان هرمزگان،اعضای شورای مرکزی خانه مطبوعات و فعالان رسانه ای استان با نماینده محترم ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس از دیگربرنامه هاست.

رکن الدینی گفت : مراسم اختتامیه هفته خبرنگار وبرنامه اصلی گرامیداشت روز خبرنگاربا حضور مدعوین اهالی رسانه روز چهارشنبه 22 مرداد برگزار خواهد شد.

منبع : مهر