اعلام ویژه برنامه های دهه فجر در مرکز خلیج فارس

ویژه برنامه صدا و سیمای خلیج فارس برای ایام الله دهه فجر اعلام شد.

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس گفت : تولید ویژه برنامه های فجر ماندگار ، فجرآورد ، جشن انقلاب ، شب های فیروزه ای و خاطرات انقلاب از جمله برنامه های تهیه و تولید شده است .

مهران جلائی افزود : «فجر ماندگار» عنوان ویژه برنامه دهه فجر رادیو خلیج فارس است که با هدف زنده نگه داشتن و پاسداشت انقلاب شکوهمند اسلامی در دست تهیه و تولید است .

این ویژه برنامه در قالب 10 قسمت 75 دقیقه ای به تهیه کنندگی امید تنی و امیر ارسلان خوبیاری در رادیو خلیج فارس تهیه شده که با آغاز دهه مبارک فجر بر روی آنتن رادیو خلیج فارس خواهد رفت.

این برنامه دارای آیتمهای گوناگون و متنوع شامل بخشهای گزارش ، مباحث کارشناسی ، روز شمار انقلاب ، گفتگو ، معرفی کتاب ، سخنرانی و تلفن های مردمی است .

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس گفت : مسابقه رادیویی «فجر آورد» نیز از دیگر برنامه های تدارک دیده شده در مرکز خلیج فارس است که به صورت زنده در 8 برنامه 15 دقیقه ای با موضوع ومحوریت انقلاب اسلامی تقدیم شنوندگان می شود.

این مسابقه با هدف بالابردن سطح اطلاعات عمومی مخاطبان درباره انقلاب طراحی شده است.

مسابقه رادیویی «فجرآورد» به تهیه کنندگی علی ترابی در دست تهیه و تولید است که همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر ساعت 8:45 صبح پخش خواهد شد.

مهران جلائی همچنین به تدارک سیمای خلیج فارس در ایام الله دهه فجر نیز اشاره کرد و افزود : سیمای خلیج فارس با سه ویژه برنامه "جشن انقلاب و خاطرات انقلاب" و همچنین اجرای مشترک برنامه شب های فیروزه ای با شبکه پنج سیما به استقبال دهه مبارک فجر 96 می رود .

وی گفت : برنامه «جشن انقلاب» در 10 قسمت 50 دقیقه ای به تهیه کنندگی مرتضی کیوانی زاده تهیه می شود که با شروع دهه مبارک فجر هر شب ساعت 21 بمدت 50 دقیقه بصورت زنده با آیتم های مختلف تقدیم بینندگان هرمزگانی می شود .

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس به برنامه "خاطرات انقلاب" دیگر برنامه دهه فجری سیمای خلیج فارس اشاره کرد و افزود : این برنامه با هدف مرور خاطرات انقلاب در 10 قسمت 10 دقیقه ای تدارک دیده شده که با آغاز دهه فجر از سیمای خلیج فارس پخش خواهد شد .

مهران جلائی گفت : معاونت فضای مجازی مرکز نیز برنامه هایی با هدف نکوداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دست تهیه دارد .

وی گفت : تهیه کپشن و عکس نوشته با موضوع "نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی" ، استفاده از عکسهای زمان انقلاب در استان ، مسابقه عکس انقلاب با مشارکت رادیو خلیج فارس در بخش رادیو نما ، ساخت آنونس های رادیویی با موضوع انقلاب ، پوشش جشنواره 40 سال رویش ، پوشش خبری و انعکاس اخبار مرتبط با موضوع سالگرد پیروزی انقلاب ،  تهیه کلیپ های کوتاه از زندگی و مبارزات مشاهیر و نقش آفرینان انقلاب اسلامی در استان هرمزگان با عنوان ستارگان خلیج فارس ،  تهیه موشن گرافیک ، ساخت نماهنگ با موضوع دهه فجر و 22 بهمن و ساخت کلیپ های کوتاه از برنامه تلویریونی کاروان انقلاب در دهه فجر 96  در دستور کار معاونت فضای مجازی مرکز قرار دارد .