رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

اعزام ۸۰۰ مبلغ به نقاط مختلف استان هرمزگان - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام ۸۰۰ مبلغ به نقاط مختلف استان هرمزگان

اعزام ۸۰۰ مبلغ به نقاط مختلف استان هرمزگان

معاون فرهنگی ، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی هرمزگان از برگزاری ۵۰۰ دوره روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و اعزام ۸۰۰ مبلغ به نقاط مختلف استان هرمزگان خبر داد.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر انصاری‌راد بر فراهم‌سازی زمینه لازم برای تبلیغات محیطی و فضاسازی در شهرهای استان تأکید کرد و گفت : این سازمان با همکاری هئیت امنای مساجد و هیئت‌های مذهبی با برنامه‌های متنوعی به استقبال ماه مبارک رمضان می‌رود.

وی در ادامه از برگزاری همایش توجیهی طلایه‌داران تبلیغ ویژه مبلغان و روحانیون اعزامی در استان خبر داد و افزود : در این همایش ، روحانیون گرد هم آمده و بر اساس منشور تدوین شده تبلیغ، نسبت به وظایف خود در ماه مبارک رمضان توجیه می‌شوند.

معاون فرهنگی ، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی هرمزگان اعزام مبلغ را از برجسته‌ترین برنامه های این اداره‌کل در ماه رمضان دانست و گفت : در ماه رمضان امسال ، ۸۰۰ مبلغ به مناطق مختلف استان هرمزگان اعزام می‌شوند و در شهر ، روستا و ادارات استان به برپایی کلاس های آموزش قرآن، احکام، تبیین مسائل شرعی و اجتماعی می‌پردازند.

‌‌انصاری‌راد‌ همچنین با تأکید بر اهتمام ویژه به تفسیر قرآن کریم در ماه رمضان افزود : در سراسر شهرستان‌های استان هرمزگان ۱۳ جلسه محوری تفسیر قرآن کریم در نظر گرفته شده که همانند دیگر نقاط کشور ، ائمه جمعه به تفسیر سوره واقعه می‌پردازند. همچنین مقرر شده از سوی ستاد عالی تفسیر قرآن کریم، ۲ مفسر برجسته و عالی به استان اعزام و در شهرستان بندرعباس و میناب به تفسیر آیات قرآن کریم بپردازند.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما