جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

آسمان من - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

آسمان من

سریال پلیسی آسمان من به کارگردانی محمدرضا آهنج را از سیمای خلیج فارس دنبال کنید. سریال آسمان من روایت پروازی آرام است که البته برای رسیدن به این هدف، افراد زیادی تلاش می‌‌ کنند تا یک پرواز آرام و آسوده به مقصد برسد به عبارتی این سریال، داستان زندگی اشخاصی بی‌ادعاست که سفری خوش را برای مسافران هواپیما آرزو می‌‌ کنند. در بخش‌هایی از سریال اتفاقاتی نمایش داده می‌شود که برای مخاطبان جذاب است از جمله می‌توان به سقوط هواپیما و مسائل بعد از آن اشاره کرد. داستان توسط هومان فاضل طوری نوشته شده که برای تمام گروه‌های سنی جذاب است.

قصه سریال از سال ۶۳ آغاز می شود. طبق اسناد و مدارک به ثبت رسیده در این سال چند هواپیما ربوده می شود که در شش قسمت اول ماجرای این هواپیماربائی ها به تصویر کشیده می شود و پس از آن با جهش ۲۵ ساله تلاش نیروهای امنیت پرواز(سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) برای برقراری کامل امنیت در طی پروازهای مختلف و خنثی سازی حرکت گروه های تروریستی منعکس می شود.

تصویربرداری این سریال در شهرهای ارومیه، بندرعباس، خوزستان، بوشهر، اصفهان و کشورهای هلند، فرانسه و اوکراین انجام شده است.

یکی از ویژگی های این سریال تعدد بازیگران آن می باشدکه حدود75 بازیگر شناخته شده از جمله دانیال حکیمی، حسن پورشیرازی، آتیلا پسیانی، امین حیایی، حامد بهداد، چکامه چمن ماه و... در این سریال نقش آفرینی کرده اند.

شما می توانید این سریال را از شنبه تا چهارشنبه ساعت 22:00 و تکرار آن را روز بعد، ساعت 2:05 و 14:45 از سیمای خلیج فارس مشاهده کنید.

Loading the player...
سال تولید: 1394
عوامل تولید:

تهیه کننده و کارگردان:محمدرضا آهنج

نویسنده:هومان فاضل

مدیربرنامه ریزی: مانفرد اسماعیلی

دستیار کارگردان: سعید آهنج و داوود بابایی

مدیرتصویربرداری: امیر کریمی

طراح صحنه و لباس: رضا حاجی درویش

مدیر صدابرداری: محمد شیوندی

طراح و مجریان گریم:ایمان امیدواری، حمید پورسیفی، میثم قره گوزلو، علی شفیعی، مریم سلیقه و حلیمه قشقایی

مدیرتولید: حمیدرضا صفایی

طراح جلوه های ویژه: ایمان کرمیان

مدیر هنری: علیرضا لطیفیان