جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

استاندار هرمزگان : پنچشنبه ها تعطیل اعلام می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار هرمزگان : پنچشنبه ها تعطیل اعلام می شود

استاندار هرمزگان : پنچشنبه ها تعطیل اعلام می شود

 استاندار هرمزگان گفت : بزودی برای صرفه جویی در مصرف آب و برق ادارات هرمزگان ، روزهای پنجشنبه تعطیل می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، جادری در دومین جلسه شورای اداری هرمزگان افزود : وضع آب آشامیدنی بندرعباس بحرانی است و به همین علت ستاد بحران آب در استان تشکیل شده است .

وی با اشاره به اینکه مشکلات استان تنها در بندرعباس خلاصه نمی شود ، گفت : مدیران استانی بدانند مسئولیت استانی دارند و با سفر به شهرستانها به خواسته ها وانتظارات مردم رسیدگی کنند .

استاندار هرمزگان با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی افزود : همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند آرای مردم حق الناس است و اگر کوتاهی کنیم در روز قیامت باید پاسخگو باشیم.

جادری گفت : در این زمینه حق نداریم از بیت المال به نفع فرد خاصی استفاده و در برگزاری انتخابات جناحی عمل کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان نیز در این نشست با اشاره به لزوم ورود دادگستری هرمزگان به عنوان مدعی العموم به موضوع زمین خواری ، دریاخواری و مفاسد اقتصادی گفت: نباید بیت المال و حقوق مردم ، بازیچه شود.

آیت الله نعیم آبادی با اشاره به نیاز مالی مسجد جامع بندرعباس برای تکمیل سازه آن و تلاش بیشتر مسئولان در این زمینه افزود : این طرح بودجه دولتی ندارد و هزینه ساخت آن از فروش بخشی از زمین آن تهیه شد .

وی گفت : برای ساخت صحن این مسجد نیاز است واحد های مجاور هرچه زودتر تخلیه شوند.
وی همچنین با اشاره به اختصاص 900 متر زمین در مشهد مقدس برای ساخت زائرسرای زائران هرمزگانی افزود : متأسفانه در استان هیچ تلاشی برای ساخت این زائرسرا صورت نگرفته است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به شعار دولت و ملت همدلی و همزبانی گفت : نباید این شعار تنها به حرف محدود شود بلکه باید با عمل به این شعار اهداف والای نظام جمهوری اسلامی را محقق کنیم.

آیت الله نعیم آبادی با اشاره به اینکه نصیحت تکلیف هر انسان است افزود : انتقادها به دولت باید از روی خیرخواهی باشد تا جامعه دچار تنش نشود .

در این نشست بهروز اکرمی معاون سیاسی و امنیتی از سوی استاندار هرمزگان با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات نهمین دوره مجلس خبرگان و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان معرفی شد .

در این نشست بهروز اکرمی معاون سیاسی امنیتی واجتماعی ازسوی استاندار هرمزگان با حفظ سمت به عنوان رییس ستاد انتخابات نهمین دوره مجلس خبرگان ودهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان معرفی شد