رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

استاندار هرمزگان : رهبر انقلاب در موضوع هسته ای حجت را بر همه تمام کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار هرمزگان : رهبر انقلاب در موضوع هسته ای حجت را بر همه تمام کردند

استاندار هرمزگان : رهبر انقلاب در موضوع هسته ای حجت را بر همه تمام کردند

استاندار هرمزگان گفت : رهبر معظم انقلاب اسلامی در مذاکرات هسته ای حجت را بر همه تمام کردند .

جادری در دیدار با مردم بخش رودخانه در مسجد نبی اکرم با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری گفت : کاندیداها باید لیاقت و توانایی خود را نشان دهند و با توانایی خود اعتماد مردم را جلب کنند .

وی تمرکز زدایی فعالیت اقتصادی و صنعتی از مرکز استان را از اهداف دولت برشمرد و افزود : ایجاد منطقه آزاد اقتصادی در جاسک و پارسیان و ساخت کارخانه فولاد آنامیس میناب در راستای این هدف است .

استاندار هرمزگان گفت : 22 میلیارد ریال از اعتبارات تملک دارایی استان و 44 میلیارد ریال از محل ماده 180 برای تکمیل طرح های نیمه تمام بخش رودخانه هزینه می شود .

هاشمی نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت : نصب کنتورهای هوشمند برای جلوگیری از هدر رفت آب ، تکمیل طرح های آبرسانی ، توسعه شبکه برق رسانی و تأمین پزشک در مراکز درمانی از خواسته های مردم بخش رودخانه است .

دکتر شکاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز گفت : بیمارستان 64 تختخوابی رودان تا شهریور به بهره برداری می رسد .

مدیر کل راه و شهرسازی هم گفت : پل رودخانه زیارت علی در دهه فجر به بهره برداری می رسد .

دستوان افزود : بهسازی 3 کیلومتر راه روستایی و بهسازی 10 کیلومتر از راه شهر زیارت علی به زودی آغاز می شود .
ارجمند مدیر عامل شرکت توزیع نیروی  برق هرمزگان هم گفت : در صورت تخصیص اعتبار خط 20 کیلو ولت بخش رودخانه به 40 کیلو ولت ارتقا می یابد .

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی هرمزگان هم از تخصیص 60 میلیارد ریال اعتبار برای خود کفایی 300 خانوار تحت پوشش کمیته امداد خبر داد .

موصلی افزود : به 50 نفر از متقاضیان تحت پوشش وام بهسازی مسکن به ارزش 50 میلیون ریال پرداخت می شود .

دیدار با خانواده شهدای مبارزه بامواد مخدر ، حضور در گلزار شهدا و بازدید از شهر زیارت علی و بررسی ساخت پل رودخانه زیارت علی از دیگر برنامه های سفر استاندار به بخش رودخانه شهرستان رودان بود .