جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

از تبار نخل و دریا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

از تبار نخل و دریا

این روزها هنگامی که یادی از دفاع مقدس می شود، دنیایی از شرف و حماسه ملتی نجیب و آزاده در اذهان تداعی می شود که عطر معنویت و صفای خاصی به ما ارزانی می دارد. ملتی که با پرورش رزمندگانی حماسه آفرین مفهوم روشن «تعبد در برابر ولایت» را به نمایش گذاشتند و با انگیزه «ادای تکلیف» در پی «مرجع و رهبر» خود سر از پا نشناخته، به جبهه های حق علیه باطل شتافتند و طلوع عشقی بی بدیل را ترسیم کردند و به پیروزی بزرگی که حفاظت از وجب به وجب سرزمین اسلامی و صیانت از مکتب و عقیده بود دست یازیدند.

هفته دفاع مقدس یادآور خون های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شد.

در راستای انعکاس شور مردمی در برپایی مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس و برای آشنایی بیشتر جوانان با فرهنگ جبهه ویژه برنامه تلویزیونی از " تبار نخل و دریا "   همراه با پخش آیتم های مختلف از شبکه استانی سیمای خلیج فارس پخش می شود.

رویکرد اصلی برنامه زنده نگه داشتن یاد و خاطره رشادت ها و دلاورمردیهای رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس می باشد که در کنار آن توان و پیشرفت های نظامی کشور به تصویر کشیده خواهد شد.  

این برنامه از بخش های مختلف و متنوعی از جمله خاطرات رزمندگان اسلام ، گزارش، مصاحبه با خانواده شهدای استان، پخش سرود، بیانات حضرت امام خمینی (ره)  و مقام معظم رهبری و ... می باشد.

از تبار نخل و دریا به تعداد 7 برنامه 60 دقیقه ای از 31شهریور لغایت 7 مهرماه از سیمای خلیج فارس به صورت زنده تولید و  پخش خواهد شد

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه کننده : وحید رضا مداحی روش

تصویربردار:غلامعباس شعبانی

صدا بردار : اسماعیل موذنیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام لطفا بخش شیپور زدن برنامه ازتبارنخل و دریا را... فاطمه ۱۳۹۵/۰۷/۶ ۱۴:۴۳

فاطمه
سلام لطفا بخش شیپور زدن برنامه ازتبارنخل و دریا را ک در تاریخ5مهر اجرا شد را در سایت قرار دهید وامکان دانلودش رافراهم کنید .باتشکر
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۷/۶ ۱۴:۴۳