روایت خوبان

هفته دفاع مقدس نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است. در این ایام، درخشنده ترین و نفیس ترین نگین گرانبها یاد و خاطره شهیدان است. آنها جوانان و جوانمردان رشید و پاک سرشتی بودند که با آگاهی و درک والای خود موقعیت حساس کشور را تشخیص دادند و وظیفه ی بزرگ جهاد در راه خدا را مشتاقانه پذیرا شدند. هر ملتی که چنین دلاوران آگاه و شجاعی را در دامان خود پرورده باشد حق دارد به آنان ببالد و آنان را همیشه الگوی تربیت جوانان خود بداند.

برنامه رادیویی  روایت خوبان  با هدف بزرگداشت هر چه بهتر هفته دفاع مقدس و زنده نگهداشتن یاد و حماسه دوران 8 سال جنگ تحمیلی با حضور شاعران ، رزمندگان و برخی از فرماندهان دوران دفاع مقدس از رادیو خلیج فارس تهیه و پخش می شود .

این برنامه شامل آیتمهایی از قبیل مهمان ، گزارش از نمایشگاه های دفاع مقدس در استان، معرفی آثار فرهنگی و هنری در زمینه دفاع مقدس مانند موسیقی و فیلم ، وصیت نامه شهدا ، معرفی شاعرات و کتابهای دفاع مقدس و .... است . این برنامه در 7 قسمت90 دقیقه ای به تهیه کنندگی فتانه گیلیاردی در ایام هفته دفاع مقدس از رادیو خلیج فارس پخش می شود.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده و نویسنده : فتانه گلیاردی

گزارشگر : سهیل مهر

گوینده : محمد رضا خسروی

تاریخ تولید: 1395