رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

خطیب جمعه بندرعباس : ملت ایران استکبار ستیزی را از عاشورا الهام گرفته است - نمایش محتوای خبر

 

 

خطیب جمعه بندرعباس : ملت ایران استکبار ستیزی را از عاشورا الهام گرفته است

امام جمعه بندرعباس گفت : شهادت حضرت علی اصغر (ع) در دشت کربلا مهمترین و محکمترین سند بر محکومیت آل سفیان است که حتی به طفل شش ماهه هم رحم نکردند.

آیت الله نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه بندرعباس افزود : امسال عاشورای حسینی با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مصادف شده است که نشان می دهد ملت ایران استکبار ستیزی را از عاشورا الهام گرفته است.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری گفت : روز 13 آبان که تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام است هم اوج قدرت ملت ایران و ضعف استکبار را ثابت کرد.

امام جمعه بندرعباس افزود : پس از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و تحقیر این کشور در جمهوری اسلامی ایران ، در حال حاضر اوج ضعف آمریکا و استکبارجهانی در غزه و جنوب لبنان هم به همه دنیا اثبات شده است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به 14 آبان روز فرهنگ عمومی گفت : همه به خصوص شورای فرهنگ عمومی باید برای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه کمک و همکاری کنند.

آیت الله نعیم آبادی افزود : شناختن نقاط ضعف و قوت فرهنگ عمومی جامعه و تقویت نقطه قوت و از بین بردن و حل نقاط ضعف به گسترش و تقویت آن را به دنبال دارد.