جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

مضای تفاهمنامه همکاری تعاون در استان هرمزگان - نمایش محتوای خبر

 

 

جدیدترین اخبار

« بازگشت

مضای تفاهمنامه همکاری تعاون در استان هرمزگان

مضای تفاهمنامه همکاری تعاون در استان هرمزگان


مضای تفاهمنامه همکاری تعاون در استان هرمزگان

یازدهمین تفاهمنامه بین معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با استانداری های کشور میان این وزارت خانه با استانداری هرمزگان به امضاء رسید.

معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در امور تعاون در مراسم امضای این تفاهم نامه ضمن اشاره به اینکه تفاهم نامه مذکور با 10 استانداری دیگر کشور نیز به امضا رسیده است ، گفت : بر اساس این تفاهمنامه ستادی در استانداری به ریاست استاندار هرمزگان و دبیری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی تشکیل می شود که وظیفه هماهنگی بین دستگاه های مختلف اجرایی در استان را بر عهده خواهد داشت.

وی افزود : این تفاهمنامه اهدافی همچون کمک به افزایش سهم تعاون و رسیدن تا 25 درصد اقتصاد استان ، توسعه فرهنگ تعاون ، گسترش عدالت در حمایت های دولتی با رویکرد تعاونی از طریق توزیع عادلانه فرصت ها، منابع و امکانات را پیگیری می کند.

معاون وزیر در امور تعاون گفت : توسعه همکاریهای دوجانبه برای تقویت و توسعه تشکلهای تعاونی و افزایش سطح اشتغال مولد با تأکید بر مالکیت و مدیریت نیروی کار واحدهای تعاونی از اهداف دیگر امضای این تفاهم می باشد.

کلانتری گفت : موضوع تفاهمنامه شامل حمایت از تشکیل ، گسترش و توسعه و فعال سازی شرکت های تعاونی، احصاء فعالیت های تصدی گری قابل واگذاری در سطح استان جهت واگذاری به تعاونی ها و اجرایی کردن احکام سند توسعه بخش تعاون در سطح دستگاه های اجرایی استان و برخی موارد دیگر می باشد.

منبع : ایرنا