جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

کربلای جبهه ها - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

کربلای جبهه ها

به مناسبت تقارن هفته دفاع مقدس با دهه اول محرم، سیمای خلیج فارس برنامه ی "کربلای جبهه ها" را با ساختار مستند گزارشی به صورت زنده از کنار ساحل نیلگون خلیج فارس با حضور مخاطبین، تولید وپخش می کند.

رویکرد اصلی برنامه حفظ یاد و خاطره 8 سال دفاع مقدس و همچنین توجه به توان و قدرت کنونی قوای نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران است که اصلی ترین محوریت آن صنایع دفاعی نظامی مدرن و به روز خواهد بود. محتوای برنامه بر اساس اتفاقات عاشورا و الهام از شایستگی های سرور و سالار شهیدان برنامه ریزی می شود.

در هر برنامه مهمانانی از بین فرماندهان نیروهای نظامی و جانبازان و خانواده شهدا به برنامه دعوت خواهند شد. بیان خاطرات دفاع مقدس ، الهام از قیام عاشورا در دفاع مقدس، استکبار ستیزی و شناخت دشمن امروزی ، دفاع در خارج از مرزهای کشور از عناوینی است که با میهمانان برنامه مطرح می گردد.

بد نیست بدانید مهمانان برنامه هر روز یکی از نیروهای متخصص سپاه امام سجاد(ع) ، منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران ،  نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و  نیروی دریایی سپاه پاسداران خواهند بود.

 در هر برنامه از غرفه های نمایشگاه توانمندی های نظامی کشور که به مناسبت هفته دفاع مقدس در میناب راه اندازی می شود نیز بصورت زنده گزارشی تهیه می شود.

این برنامه علاوه بر مهمان و بخش زنده آیتم های دیگری نیز دارد:

آیتم عکس خاطره انگیز بدین صورت است که از مخاطبین دعوت می شوند عکس های قدیمی خود با موضوع دفاع مقدس را از طریق فضای مجازی و تلگرام برنامه ارسال نمایند.

شهدا نام بخش دیگری است که به عنوان موثرترین و بهترین یادگار 8 سال دفاع مقدس از مشخصات بارز ویژه برنامه دفاع مقدس هستند .در هر قسمت با مرور زندگی گهربار شهدا و مصاحبه با خانواده های ایشان فضای برنامه نورانی می شود.

آیتم مدافعین محرم به گزارش از رزمندگان مدافع حرم که در حا ل حاضر در کشور حضور دارند می پردازد.

محرم در جبهه ها بخش دیگری است که هر روز یک نوحه از دوران دفاع مقدس را تصویرگذاری و با کیفیت خوب پخش می کند.

از دیگر بخش های برنامه بیانات مقام معظم رهبری(ره) ،وله ، ترانه و سرودهای حماسی ، میان برنامه و ... می باشد.

کربلای جبهه ها به تعداد 8 برنامه ۶۰ دقیقه ای از ۳۱شهریور لغایت ۷ مهرماه از سیمای خلیج فارس به صورت زنده پخش خواهد شد. شما می توانید در طول هفته دفاع مقدس این برنامه را هر شب ساعت 21:00 از سیمای خلیج فارس مشاهده کنید.

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده و کارگردان هنری:مهراب بهرامی

تدوینگر: مهراب بهرامی

نویسنده: سجاد امیریان

مجری:مصطفی مهرآذین

دستیارتهیه: مصطفی مهرآذین

کارگردان تلویزیونی: میثم عارفی نیا

صدابردار: میثم غازیانی

تصویربرداران: غلام سبزیکار، محمد رد، رشید سنگرزاده