سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

بفرما شیرینی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بفرما شیرینی

 

 

سریال داستانی بفرما شیرینی در مرکز خلیج فارس تولید شد . مضمون این سریال طنز اجتماعی است و در 8 قسمت 35 دقیقه ای تولید شده است .

شخصیت های این داستان انسان هایی پر از شادی ، صفا ، صمیمیت و طراوت هستند و در طول داستان دیگران را نیز در این دنیای پر از شادی و صمیمیت مهمان می کنند .

 

 

 

 

محسن ، جوان مجردی است که در روزنامه ای با عنوان " همسایه " مشغول به کار است . او با وجود سن بالا هنوز ازدواج نکرده و این امر دستمایه شوخی و خنده در بین اطرافیان و آشنایان او شده و همه به نوعی سعی در یافتن همسری مناسب برای محسن هستند . در این میان محسن به یکی از همکارانش به نام خانم فاطمی علاقمند شده ولی زمانی متوجه این احساس می شود که آقایی به دیدار خانم فاطمی می آید و محسن به اشتباه گمان می برد که این آقا نامزد خانم فاطمی است و ....

 

در طول داستان ما با شخصیتهای دیگر داستان از قبیل زینل ، عمه صفیه ، مش محفوظه ، اسماعیل و ... آشنا می شویم و ماجراهای طنزی که برای آنها اتفاق می افتد باعث جذابیت داستان می شود  .

نویسنده و تهیه کننده این سریال آقای مسعود میرزایی و آقای محمود شاکری کارگردانی آن را بر عهده دارند.

 

 

بازیگران این سریال محمد علی قویدل ، غلامرضا میرزایی ، نرگس خواجویی ، شیخ علی علوی ، شمسی عامری ، علیرضا ملا مهدی ، عالیه مویدی ، فاطمه مدنی ، عاطفه مسجدی ، مریم حکمت ، پردیس دهقانی ، شاهین شاهی زاده ، منیژه آقایی ، محمد طاهری ، بهروز عباس دشتی ، شهین خسروی و جواد بهرامی می باشند .سایر عواملی که در تولید این سریال تلاش نمودند عبارتند از : تورج قادری تصویربردار ، سید رضا مدنی صدابردار  ، کریمی منشی صحنه ، حامد بردبار تدوینگر ، بهرنگ عباسپور آهنگساز ، علی ترابی صداگذار ، مرتضی نیک نهاد و میلاد صدیقی طراح صحنه.


تصاویر بخش هایی از این سریال جذاب را نشان می دهد.

 


« برای مشاهده نسخه کامل این برنامه اینجا را کلیک نمایید »